django-oscar - en to hu_HU translation catalogue (1294 entries)

en: Dr
hu_HU: Dr.

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
hu_HU: Cím

en: First name
hu_HU: Keresztnév

en: Last name
hu_HU: Vezetéknév

en: First line of address
hu_HU: Cím 1

en: Second line of address
hu_HU: Cím 2

en: Third line of address
hu_HU: Cím 3

en: City
hu_HU: Város

en: State/County
hu_HU: Megye

en: Post/Zip-code
hu_HU: Irányítószám

en: Country
hu_HU: Ország

en: Search text - used only for searching addresses
hu_HU: Keresési kulcsszó -- csak címek kereséséhez használt

en: Address
hu_HU: Cím

en: Addresses
hu_HU: Címek

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
hu_HU: A %(country)s címhez érvényes irányítószám szükséges

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
hu_HU: A megadott '%(postcode)s' irányítószám nem érvényes a %(country)s címhez

en: Country name
hu_HU: Országnév

en: Official name
hu_HU: Hivatalos név

en: Display order
hu_HU: Megjelenítési sorrend

en: Higher the number, higher the country in the list.
hu_HU: Minél magasabb a szám, annál magasabbra kerül az ország a listában.

en: Is shipping country
hu_HU: Postázunk

en: Countries
hu_HU: Országok

en: Phone number
hu_HU: Telefonszám

en: In case we need to call you about your order
hu_HU: Abban az esetben, ha a rendelésével kapcsolatban kérdésünk lenne

en: Instructions
hu_HU: Tudnivalók

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
hu_HU: Kérjük, írja meg, ha még bármit tudnunk kell a sikeres kézbesítés érdekében!

en: Shipping address
hu_HU: Szállítási cím

en: Shipping addresses
hu_HU: Szállítási címek

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: Default shipping address?
hu_HU: Alapértelmezett szállítási cím?

en: Default billing address?
hu_HU: Alapértelmezett számlázási cím?

en: Number of Orders as Shipping Address
hu_HU: A rendelések száma rendelési cím szerint

en: Number of Orders as Billing Address
hu_HU: A rendelések száma számlázási cím szerint

en: Date Created
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: User address
hu_HU: Felhasználói cím

en: User addresses
hu_HU: Felhasználói címek

en: This address is already in your address book
hu_HU: Ezt a cím már szerepel a címlistájában

en: Billing address
hu_HU: Számlázási cím

en: Billing addresses
hu_HU: Számlázási címek

en: Partner address
hu_HU: Partner cím

en: Partner addresses
hu_HU: Partner címek

en: Product
hu_HU: Termék

en: Views
hu_HU: Megtekintések

en: Purchases
hu_HU: Vásárlások

en: Score
hu_HU: Pontszám

en: Product record
hu_HU: Termékhez tartozó feljegyzés

en: Product records
hu_HU: Termékhez tartozó feljegyzések

en: Record for '%s'
hu_HU: '%s' termékhez tartozó feljegyzés

en: Product Views
hu_HU: Termék megtekintése

en: Orders
hu_HU: Rendelések

en: Order Lines
hu_HU: Rendelés sorai

en: Order Items
hu_HU: Rendelés elemei

en: Total Spent
hu_HU: Összesen

en: Last Order Date
hu_HU: Utolsó rendelés dátuma

en: User record
hu_HU: Felhasználóval kapcsolatos feljegyzés

en: User records
hu_HU: Felhasználóval kapcsolatos feljegyzések

en: User product view
hu_HU: Felhasználó által megtekintett termék

en: User product views
hu_HU: Felhasználó által megtekintett termékek

en: %(user)s viewed '%(product)s'
hu_HU: %(user)s felhasználó '%(product)s' terméket látott

en: Search term
hu_HU: Keresési kulcsszó

en: %(user)s searched for '%(query)s'
hu_HU: %(user)s keresett rá erre: '%(query)s'

en: Name
hu_HU: Név

en: Date registered
hu_HU: Regisztráció dátuma

en: Product views
hu_HU: Termék megtekintések

en: Order lines
hu_HU: Rendelés sorai

en: Order items
hu_HU: Rendelés elemei

en: Total spent
hu_HU: Összesen

en: Date of last order
hu_HU: Az utolsó rendelés dátuma

en: Owner
hu_HU: Tulajdonos

en: Open - currently active
hu_HU: Nyitott -- jelenleg aktív

en: Merged - superceded by another basket
hu_HU: Összeolvasztva - egy másik kosár tartalmával

en: Saved - for items to be purchased later
hu_HU: Elmentettük -- a termékeket egy későbbi vásárláshoz

en: Frozen - the basket cannot be modified
hu_HU: Befagyasztottuk -- a kosár nem módosíható

en: Submitted - has been ordered at the checkout
hu_HU: Megrendelés elküldve -- megrendelve a kasszánál

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Vouchers
hu_HU: Kuponok

en: Date created
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Date merged
hu_HU: Egyesítés dátuma

en: Date submitted
hu_HU: Beküldés dátuma

en: Basket
hu_HU: Kosár

en: Baskets
hu_HU: Kosarak

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
hu_HU: Technikai okokból nem tudunk több, mint%(threshold)dterméket küldeni rendelésenként.

en: Quantity
hu_HU: Mennyiség

en: Currency
hu_HU: Pénznem

en: Price excl. Tax
hu_HU: Ár ÁFA nélkül

en: Price incl. Tax
hu_HU: Ár ÁFÁ-val

en: Date Updated
hu_HU: Módosítás dátuma

en: Basket #%(basket_id)d, Product #%(product_id)d, quantity %(quantity)d
hu_HU: Kosár #%(basket_id)d, Termék #%(product_id)d, mennyiség %(quantity)d

en: You cannot modify a %s basket
hu_HU: Nem változtat a %s kosár tartalmán

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
hu_HU: A '%(product)s' termék ára %(old_price)s árról %(new_price)s árra emelkedett, mióta a kosárba tetted

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
hu_HU: A '%(product)s' termék ára %(old_price)s árról %(new_price)s árra csökkent, mióta a kosárba tetted

en: Line
hu_HU: Sor

en: Option
hu_HU: Opció

en: Value
hu_HU: Érték

en: Save for Later
hu_HU: Mentés későbbre

en: Move to Basket
hu_HU: A kosárba teszem

en: Code
hu_HU: Kód

en: Variant
hu_HU: Variáns

en: Please select a valid product
hu_HU: Kérlek, válassz egy érvényes terméket

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
hu_HU: Technikai okokból nem tudunk több, mint %(threshold)d terméket küldeni rendelésenként. Jelenleg a kosaradban %(basket)d termék van.

en: This product cannot be added to the basket because a price could not be determined for it.
hu_HU: Ezt a terméket nem tudjuk a kosárba tenni, mert nem tudunk árat rendelni hozzá.

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
hu_HU: Ezt a terméket nem tudjuk a kosárba tenni, mivel a megadott ár más valutában van, mint a kosarában levő többi termék

en: We have merged a basket from a previous session. Its contents might have changed.
hu_HU: Összeolvasztottuk a kosarad tartalmát egy korábbi vásárlásoddal. A kosár tartalma változhat.

en: User ID
hu_HU: Felhasználó azonosító

en: Basket status
hu_HU: Kosár állapota

en: Date of creation
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Time since creation
hu_HU: Létrehozás óta eltelt idő

en: Open baskets
hu_HU: Szerkeszthető kosár

en: Time between creation and submission
hu_HU: A létrehozás és beküldés közötti idő

en: Submitted baskets
hu_HU: Beküldött kosarak

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
hu_HU: Nem mentheted el a kosarad, mert nem vagy bejelentkezve!

en: The '%(code)s' voucher has expired
hu_HU: A '%(code)s' kupon lejárt

en: The '%(code)s' voucher is not active
hu_HU: A '%(code)s' kupon nem aktív

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
hu_HU: A kosarad nem alkalmas a kuponhoz tartozó akció felhasználására.

en: Voucher '%(code)s' added to basket
hu_HU: A '%(code)s' kupont a kosárhoz adtuk

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
hu_HU: Már hozzáadtad a '%(code)s' kupont a kosaradhoz

en: No voucher found with code '%(code)s'
hu_HU: Nincs '%(code)s' kóddal rendelkező kupon

en: Please enter a voucher code
hu_HU: Kérlek, adj meg egy kupon kódot

en: No voucher found with id '%s'
hu_HU: Nincs '%s' azonosítóval rendelkező kupon

en: Voucher '%s' removed from basket
hu_HU: A '%s' kupont eltávolítottuk a kosaradból

en: Requires shipping?
hu_HU: Postázás szükséges?

en: Track stock levels?
hu_HU: Készlet szint figyelése?

en: Options
hu_HU: Opciók

en: Product class
hu_HU: Termékosztály

en: Product classes
hu_HU: Termékosztályok

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Image
hu_HU: Kép

en: Is public
hu_HU: Nyilvános

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Product category
hu_HU: Termékkategória

en: Product categories
hu_HU: Termékkategóriák

en: Product structure
hu_HU: Termékstruktúra

en: Show this product in search results and catalogue listings.
hu_HU: Ezt a terméket mutasd a keresési eredményekben és katalógus listázásokban

en: Universal Product Code (UPC) is an identifier for a product which is not specific to a particular  supplier. Eg an ISBN for a book.
hu_HU: Universal Product Code (UPC) egy olyan azonosító, ami független a terjesztőtől. Pl. egy könyv ISBN száma.

[ctx: Product title]
en: Title
hu_HU: Elnevezés

en: Product type
hu_HU: Terméktípus

en: Choose what type of product this is
hu_HU: Válassza ki a termék típusát

en: Attributes
hu_HU: Tulajdonságok

en: A product attribute is something that this product may have, such as a size, as specified by its class
hu_HU: A termék tulajdonsá valami olyan, ami a terméknek van, mint például mérete, abban a formában, ahogy az osztályában meghatározott.

en: Product options
hu_HU: Termékopciók

en: Options are values that can be associated with a item when it is added to a customer's basket.  This could be something like a personalised message to be printed on a T-shirt.
hu_HU: Az opciók olyan értékek, amik egy adott termékkel kapcsolatosak, amikor az bekerül az ügyfél kosarába. Ez olyasmi lehet, mint például egy személyes üzenet pólóra nyomtatása.

en: Recommended products
hu_HU: Ajánlott termékek

en: These are products that are recommended to accompany the main product.
hu_HU: Ezek a termékek ajánlottak a fő termék mellé.

en: Rating
hu_HU: Értékelés

en: Date updated
hu_HU: Módosítás dátuma

en: Is discountable?
hu_HU: Leárazható?

en: This flag indicates if this product can be used in an offer or not
hu_HU: A zászló jelzi, hogy ez a termék használható-e ajánlatként vagy sem

en: Products
hu_HU: Termékek

en: Your product must have a title.
hu_HU: A terméknek rendelkeznie kell egy elnevezéssel.

en: Your product must have a product class.
hu_HU: A terméknek rendelkeznie kell egy termékosztállyal.

en: Primary product
hu_HU: Elsődleges termék

en: Recommended product
hu_HU: Ajánlott termék

en: Ranking
hu_HU: Értékelés

en: Determines order of the products. A product with a higher value will appear before one with a lower ranking.
hu_HU: Meghatározza a termékek sorrendjét. Egy magasabb értékkel rendelkező termék egy alacsonyabb értékekkel rendelkező előtt fog megjelenni.

en: Product recommendation
hu_HU: Termék ajánlás

en: Product recomendations
hu_HU: Termék ajánlások

en: Code can only contain the letters a-z, A-Z, digits, and underscores, and can't start with a digit.
hu_HU: A kód csak kis- és nagybetűt, számot és alulvonást tartalmazhat és nem kezdődhet számmal.

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Integer
hu_HU: Egész szám

en: True / False
hu_HU: Igaz / Hamis

en: Float
hu_HU: Lebegőpontos szám

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Datetime
hu_HU: Dátum idő

en: Multi Option
hu_HU: Multi opció

en: File
hu_HU: Fájl

en: Type
hu_HU: Típus

en: Option Group
hu_HU: Opció csoport

en: Select an option group if using type "Option" or "Multi Option"
hu_HU: Válassz egy opció csoportot, ha "Opció" vagy "Multi Opció" típust választasz

en: Required
hu_HU: Szükséges

en: Product attribute
hu_HU: Termék tulajdonság

en: Product attributes
hu_HU: Termék tulajdonságok

en: AttributeOption has not been saved yet
hu_HU: A TulajdonságOpció még nincs elmetve

en: %(enum)s is not a valid choice for %(attr)s
hu_HU: %(enum)s nem érvényes választás ehhez: %(attr)s

en: Attribute
hu_HU: Tulajdonság

en: Boolean
hu_HU: Logikai

en: DateTime
hu_HU: DátumIdő

en: Value multi option
hu_HU: Multi opció értéke

en: Value option
hu_HU: Érték opció

en: Attribute option group
hu_HU: Tulajdonság opció csoport

en: Attribute option groups
hu_HU: Tulajdonság opció csoportok

en: Group
hu_HU: Csoport

en: Attribute option
hu_HU: Tulajdonság opció

en: Attribute options
hu_HU: Tulajdonság opciók

en: Original
hu_HU: Eredeti

en: Caption
hu_HU: Felirat

en: Product image
hu_HU: Termék kép

en: Product images
hu_HU: Termék képek

en: Catalogue
hu_HU: Katalógus

en: %(obj)s has no attribute named '%(attr)s'
hu_HU: %(obj)s nincs '%(attr)s' nevű tulajdonsága

en: %(attr)s attribute cannot be blank
hu_HU: %(attr)s tulajdonság nem lehet üres

en: %(attr)s attribute %(err)s
hu_HU: %(attr)s tulajdonság %(err)s

[ctx: Product review title]
en: Title
hu_HU: Elnevezés

en: Body
hu_HU: Főrész

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
hu_HU: Név

en: Requires moderation
hu_HU: Moderáció szükséges

en: Approved
hu_HU: Jóváhagyva

en: Rejected
hu_HU: Elutasítva

en: Total Votes
hu_HU: Összes szavazat

en: Product review
hu_HU: Vélemény a termékről

en: Product reviews
hu_HU: Vélemények a termékről

en: Anonymous reviews must include a name and an email
hu_HU: Anonymous véleményekhez is meg kell adni egy nevet és egy email címet

en: anonymous
hu_HU: névtelen

en: Only signed in users can vote
hu_HU: Csak bejelentkezett felhasználók szavazhatnak

en: Up
hu_HU: Fel

en: Down
hu_HU: Le

en: Vote
hu_HU: Szavazat

en: Votes
hu_HU: Szavazatok

en: You cannot vote on your own reviews
hu_HU: Nem szavazhatsz a saját véleményedre

en: Only signed-in users can vote on reviews
hu_HU: Csak a bejelentkezett felhasználók szavazhatnak a véleményekre

en: You can only vote once on a review
hu_HU: Csak egyszer szavazhat egy véleményre

en: Catalogue reviews
hu_HU: Katalógus vélemények

en: Recency
hu_HU: Mennyire új

en: Sort by
hu_HU: Rendezés

en: You have already reviewed this product!
hu_HU: Ön már írt véleményt erről a termékről!

en: You can't leave a review for this product.
hu_HU: Ön nem írhat véleményt erről a termékről!

en: Thank you for reviewing this product
hu_HU: Köszönömjük, hogy véleményt írt a termékről

en: Thanks for voting!
hu_HU: Köszönjük a szavazatát!

en: %(filename)s is not a valid image (%(error)s)
hu_HU: %(filename)s nem érvényes kép (%(error)s)

en: %s is not a valid image archive
hu_HU: %s nem érvényes kép archívum

en: The given page number was invalid.
hu_HU: A megadott oldalszám érvénytelen.

en: All products
hu_HU: Összes termék

en: Checkout
hu_HU: Kassza

en: My email address is
hu_HU: Az email-címem

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
hu_HU: Új ügyfél vagyok és látogatóként szeretnék fizetni

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
hu_HU: Új ügyfél vagyok és szeretnék regisztrálni, mielőtt fizetnék

en: I am a returning customer, and my password is
hu_HU: Visszatérő ügyfél vagyok és a jelszavam

en: A user with that email address already exists
hu_HU: Már van felhasználó ezzel az email-címmel

en: You need to add some items to your basket to checkout
hu_HU: Fizetés előtt néhány árucikket a kosárba kell raknod

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
hu_HU: '%(title)s' termék többé nem elérhető (%(reason)s). Kérjük, hogy ennek megfelelően módosítsd a kosár tartalmát a folytatáshoz

en: Please either sign in or enter your email address
hu_HU: Kérlek, jelentkezz be vagy add meg az email-címed

en: Please choose a shipping address
hu_HU: Kérlek, válassz egy szállítási címet

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
hu_HU: Az előzőleg választott szállítási cím érvénytelen. Kérlek, válassz egy másikat

en: Please choose a shipping method
hu_HU: Kérlek, válassz egy szállítási módot

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
hu_HU: Az előzőleg választott szállítási mód érvénytelen. Kérlek, válassz egy másikat

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
hu_HU: Hozz létre egy felhasználói fiókot, utána visszairányítunk a kasszához

en: Address saved
hu_HU: Cím elmentve

en: Address deleted
hu_HU: Cím törölve

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
hu_HU: A szállítás nem elérhető a választott címre - kérlek, válassz egy másikat

en: Your submitted shipping method is not permitted
hu_HU: Az általad megadott szállítási mód nem engedélyezett

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
hu_HU: Probléma merült fel a rendelés fizetése közben -- a rendelés kifizetése nem történt meg. Kérlek, vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, ha a probléma tartósan fennáll

en: Email Address
hu_HU: Email-cím

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Date Sent
hu_HU: Küldés dátuma

en: Emails
hu_HU: Emailek

en: Email to %(user)s with subject '%(subject)s'
hu_HU: Email %(user)s felhasználónak a következő tárgysorral: '%(subject)s'

en: Order related
hu_HU: Megrendeléssel kapcsolatos

en: User related
hu_HU: Felhasználóval kapcsolatos

en: Email Subject Template
hu_HU: Email tárgy sablon

en: Email Body Template
hu_HU: Email törzs sablon

en: Email Body HTML Template
hu_HU: Email törzs HTML sablon

en: HTML template
hu_HU: HTML sablon

en: SMS Template
hu_HU: SMS sablon

en: SMS template
hu_HU: SMS sablon

en: Communication event type
hu_HU: Kommunikációs alkalom jellege

en: Communication event types
hu_HU: Kommunikációs alkalom jelegei

en: Inbox
hu_HU: Bejövő

en: Archive
hu_HU: Archívum

en: Notification
hu_HU: Értesítés

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: %(count)d notification archived | %(count)d notifications archived
hu_HU[0]: %(count)d értesítéseit archiváltuk
hu_HU[1]: %(count)d értesítéseit archiváltuk

en: %(count)d notification deleted | %(count)d notifications deleted
hu_HU[0]: %(count)d értesítéseit töröltük
hu_HU[1]: %(count)d értesítéseit töröltük

en: email address
hu_HU: email-cím

en: Designates whether the user can log into this admin site.
hu_HU: Azt jelzi, hogy a felhasználó be tud-e lépni erre az admin oldalra.

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
hu_HU: Azt jelzi, hogy a felhasználót aktívként kezelendő-e. Inkább ezt kapcsold ki, mint töröld a felhasználói fiókját.

en: date joined
hu_HU: csatlakozás dátuma

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Key
hu_HU: Kulcs

en: Not yet confirmed
hu_HU: Megerősítésre vár

en: Cancelled
hu_HU: Törölve

en: Closed
hu_HU: Lezárva

en: Date confirmed
hu_HU: Dátum megerősítve

en: Date cancelled
hu_HU: Dátum törölve

en: Date closed
hu_HU: Dátum lezárva

en: Product alert
hu_HU: Termék értesítő

en: Product alerts
hu_HU: Termék értesítések

en: Product Alerts
hu_HU: Termék Értesítések

en: An alert has been created
hu_HU: Termék értesítést beállítottuk

en: A confirmation email has been sent to %s
hu_HU: Visszaigazoló emailt küldtünk %s számára

en: Your stock alert is now active
hu_HU: A termékfigyelő aktív

en: Your stock alert cannot be confirmed
hu_HU: A termékfigyelő nem megerősíthető

en: Your stock alert has been cancelled
hu_HU: A termékfigyelést töröltük

en: Your stock alert cannot be cancelled
hu_HU: A termékfigyelés nem törölhető

en: Customer
hu_HU: Vevő

en: Email address
hu_HU: Email-cím

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: The entered password is not valid!
hu_HU: A megadott jelszó érvénytelen!

en: Confirm password
hu_HU: Jelszó megerősítése

en: The two password fields didn't match.
hu_HU: A két jelszómező nem egyezik.

[ctx: start date]
en: From
hu_HU: Honnan

[ctx: end date]
en: To
hu_HU: Hova

en: Order number
hu_HU: Rendelésszám

en: At least one field is required.
hu_HU: Legalább egy mező szükséges.

en: All orders
hu_HU: Összes rendelés

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
hu_HU: Leadott rendelések  %(date_from)s és %(date_to)s között, és a rendelési szám %(order_number)s számsort tartalmazza

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
hu_HU: Leadott rendelések %(date_from)s és %(date_to)s között

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
hu_HU: %(date_from)s óta leadott rendelések, amelyek rendelési száma tartalmazza a következő számsort: %(order_number)s

en: Orders placed since %(date_from)s
hu_HU: %(date_from)s óta leadott rendelések

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
hu_HU: %(date_to)s dátumig leadott rendelések, amelyek rendelés száma tartalmazza a következő számsort: %(order_number)s

en: Orders placed until %(date_to)s
hu_HU: %(date_to)s dátumig leadott rendelések

en: Orders with order number containing %(order_number)s
hu_HU: %(order_number)s számsort tartalmazó rendelésszámú rendelések

en: A user with this email address already exists
hu_HU: Már van felhasználó ezzel az email-címmel

en: Send notification to
hu_HU: Értesítést küldtünk

en: Enter your email
hu_HU: Add meg az email-címed

en: There is already an active stock alert for %s
hu_HU: Már bekapcsoltál termékfigyelést %s termékre

en: %s has been sent a confirmation email for another product alert on this site. Please confirm or cancel that request before signing up for more alerts.
hu_HU: %s küldött visszaigazoló emailt egy másik termékünkről. Kérlek, erősítsd meg vagy töröld a kérést, mielőtt új terméfigyelést állítanál be!

en: You already have an active alert for this product
hu_HU: Erre a termékre már beállítottál termékfigyelést

en: Welcome back
hu_HU: Szeretettel üdvözlünk ismét

en: Thanks for registering!
hu_HU: Köszönjük a regisztrálást!

en: Profile
hu_HU: Profil

en: Edit Profile
hu_HU: Profil szerkesztése

en: Profile updated
hu_HU: Profil módosítva

en: Delete profile
hu_HU: Profil törlése

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
hu_HU: A profilod törlésre került. Köszönjük, hogy használtad a szolgáltatásunkat.

en: Change Password
hu_HU: Jelszó módosítása

en: Password updated
hu_HU: Jelszó módosítva

en: Email History
hu_HU: Email-történet

en: Order History
hu_HU: Rendeléstörténet

en: Order
hu_HU: Rendelés

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
hu_HU: %(qty)d darab '%(product)s' terméket adtunk a kosaradhoz

en: '%s' has been added to your basket
hu_HU: '%s' terméket a kosárhoz tettük

en: Address Book
hu_HU: Címjegyzék

en: Add a new address
hu_HU: Új cím hozzáadása

en: Address '%s' created
hu_HU: '%s' címet létrehoztuk

en: Edit address
hu_HU: Cím szerkesztése

en: Address '%s' updated
hu_HU: '%s' címet frissítettük

en: Delete address?
hu_HU: Töröljük a címet?

en: Address '%s' deleted
hu_HU: '%s' címet töröltük

en: We do not ship to this country
hu_HU: Nem szállítunk ebbe az országba

en: Wish Lists
hu_HU: Kívánáságlisták

en: Quantities updated.
hu_HU: Mennyiségek módosítva.

en: Create a new wish list
hu_HU: Új kívánságlista létrehozása

en: The requested product no longer exists
hu_HU: A kért termék már nem létezik

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
hu_HU: Létrehoztuk a kívánságlistádat és '%(name)s' terméket hozzáadtuk

en: Your wishlist has been created
hu_HU: A kívánságlistád létrejött

en: %(title)s has been added to your wishlist
hu_HU: %(title)s terméket hozzáadtuk a kívánságlistádhoz

en: Your '%s' wishlist has been updated
hu_HU: '%s' kívánságlistádat frissítettük

en: Delete %s
hu_HU: %s törlése

en: Your '%s' wish list has been deleted
hu_HU: '%s' kívánságlistádat töröltük

en: '%s' was added to your wish list.
hu_HU: '%s' terméket hozzáadtuk a kívánságlistádhoz

en: Remove %s
hu_HU: %s eltávolítása

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
hu_HU: '%(title)s' terméket eltávolítottuk a '%(name)s' kívánságlistádból

en: Wish list '%(name)s' already containing '%(title)s'
hu_HU: '%(name)s' kívánságlistád már tartalmazza '%(title)s' terméket

en: '%(title)s' moved to '%(name)s' wishlist
hu_HU: '%(title)s' áttettük a '%(name)s' kívánságlistádra

en: Create a new product of type
hu_HU: Hozz létre új termék típust

en: -- Choose type --
hu_HU: -- Válassz típust --

en: Product title
hu_HU: Termék elnevezése

en: Select an option group
hu_HU: Válassz egy opciócsoportot

en: Title
hu_HU: Elnevezés

en: Variants
hu_HU: Variánsok

en: Stock records
hu_HU: Készletszintek

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: %s Category | %s Categories
hu_HU[0]: %s Kategória
hu_HU[1]: %s kategóra

en: Option summary
hu_HU: Opciók összegzése

en: %s Attribute Option Group | %s Attribute Option Groups
hu_HU[0]: %s Tulajdonság Opció Csoportjai
hu_HU[1]: %s tulajdonság Opció csoportjai

en: %s Option | %s Options
hu_HU[0]: %s Opció
hu_HU[1]: %s Opció

en: Product search results
hu_HU: Termék keresés eredménye

en: Please choose a product type
hu_HU: Válassz egy terméktípust

en: Create new %(product_class)s product
hu_HU: Hozz létre új %(product_class)s terméket

en: Create new variant of %(parent_product)s
hu_HU: Hozz létre új verziót a %(parent_product)s termékhez

en: Editing variant of %(parent_product)s
hu_HU: Változtasd meg a %(parent_product)s termék új verzióját

en: Your submitted data was not valid - please correct the errors below
hu_HU: A megadott adatok nem érvényesek - kérlek, javítsd az alábbi hibákat

en: Delete product variant?
hu_HU: Töröljük a termékvariánst?

en: Delete product?
hu_HU: Töröljük a terméket?

en: Deleted product variant '%s'
hu_HU: '%s' termékvariáns törölve

en: Deleted product '%s'
hu_HU: '%s' termék törölve

en: Alerts with status "%s"
hu_HU: "%s" státusszal rendelkező figyelmeztetések

en: All alerts
hu_HU: Összes riasztás

en: Add a new category
hu_HU: Új kategória hozzáadása

en: Category created successfully
hu_HU: Kategória sikeresen létrehozva

en: Update category '%s'
hu_HU: '%s' kategória módosítása

en: Category updated successfully
hu_HU: Kategória sikeresen módosítva

en: Category deleted successfully
hu_HU: Kategória sikeresen törölve

en: Add a new product type
hu_HU: Új terméktípus hozzáadása

en: Product type created successfully
hu_HU: Terméktípus sikeresen létrehozva

en: Update product type '%s'
hu_HU: '%s' terméktípus módosítása

en: Product type updated successfully
hu_HU: Terméktípus sikeresen módosítva

en: Product Types
hu_HU: Terméktípusok

en: Delete product type '%s'
hu_HU: '%s' terméktípus törlése

en: Unable to delete '%s'
hu_HU: '%s' törlése sikertelen

en: %i products are still assigned to this type
hu_HU: %i termék még mindig ehhez a típushoz van rendelve

en: Product type deleted successfully
hu_HU: Terméktípus sikeresen törölve

en: Add a new Attribute Option Group
hu_HU: Adj hozzá új Tulajdonság Opció Csoportot

en: Attribute Option Group created successfully
hu_HU: Tulajdonság Opció Csoportot sikeresen létrehoztad

en: Update Attribute Option Group '%s'
hu_HU: Frissítsd a '%s' Tulajdonság Opció Csoportot

en: Attribute Option Group updated successfully
hu_HU: Tulajdonság Opció Csoport sikeresen frissítve

en: Delete Attribute Option Group '%s'
hu_HU: '%s' Tulajdonság Opció Csoport törlése

en: %i product attributes are still assigned to this attribute option group
hu_HU: %i termék tulajdonságok még mindig hozzá tartoznak a tulajdonság opció csoporthoz

en: Attribute Option Group deleted successfully
hu_HU: Tulajdonság Opció Csoport sikeresen törölve

en: Add a new Option
hu_HU: Add hozzá új Opciót

en: Option created successfully
hu_HU: Új opció sikeresen létrehozva

en: Update Option '%s'
hu_HU: '%s' Opció frissítve

en: Option updated successfully
hu_HU: Opció sikeresen frissítve

en: Delete Option '%s'
hu_HU: '%s' opció törlése

en: %i products are still assigned to this option
hu_HU: %i termék még mindig ehhez az opcióhoz kötött

en: %i product classes are still assigned to this option
hu_HU: %i termék osztály még mindig ehhez az opcióhoz kötött

en: Option deleted successfully
hu_HU: Opció sikeresen törlésre került

en: Email subject template
hu_HU: Email tárgy sablon

en: Email body text template
hu_HU: Email törzs szöveg sablon

en: Email body HTML template
hu_HU: Email törzs HTML sablon

en: Preview email
hu_HU: Email előnézet

en: No order found with this number
hu_HU: Ilyen számmal nem találtunk rendelést

en: Please enter an email address
hu_HU: Kérlek, adj meg egy email-címet

en: The submitted form was not valid, please correct the errors and resubmit
hu_HU: Az elküldött űrlap hibákat tartalmaz. Kérlek javítsd ki, majd küldd újra

en: Email saved
hu_HU: Email elmentve

en: A preview email has been sent to %s
hu_HU: Email előnézetet küldtünk neki: %s

en: Start date
hu_HU: Kezdés dátuma

en: End date
hu_HU: Zárás dátuma

en: The end date must be after the start date
hu_HU: A zárás időpontjának a kezdés időpontja után kell legyen

en: Custom condition
hu_HU: Egyedi feltétel

en: Offer name
hu_HU: Ajánlat neve

en: Is active?
hu_HU: Aktív?

en: Voucher code
hu_HU: Kupon kód

en: Order date
hu_HU: Rendelés dátuma

en: Order total
hu_HU: Rendelés végösszege

en: Cost
hu_HU: Költségek

en: %s step not complete
hu_HU: %s lépés nincs kész

en: Offer '%s' updated
hu_HU: '%s' ajánlat frissítve

en: Offer '%s' created!
hu_HU: '%s' ajánlat létrehozva!

en: Restrictions
hu_HU: Korlátozások

en: Offer deleted!
hu_HU: Ajánlat törölve!

en: Offer is already suspended
hu_HU: Az ajánlatot felfüggesztettük

en: Offer suspended
hu_HU: Ajánlat felfügesztve

en: Offer cannot be reinstated as it is not currently suspended
hu_HU: Az ajánlatot nem lehet újraindítani, mert jelenleg nincs felfüggesztve

en: Offer reinstated
hu_HU: Ajánlat helyreállítva

en: Orders dashboard
hu_HU: Rendelési összesítő

en: Orders placed since %s
hu_HU: %s óta történt rendelések

en: Orders placed until %s
hu_HU: %s dátumig történt rendelések

en: Customer name
hu_HU: Ügyfél neve

en: Product name
hu_HU: Termék neve

en: Partner SKU
hu_HU: Pertner SKU

en: Date from
hu_HU: Dátumtól

en: Date to
hu_HU: Dátumig

en: Payment method
hu_HU: Fizetési mód

en: New order status
hu_HU: A rendelés új állapota

en: Order value
hu_HU: Rendelés értéke

en: Date of purchase
hu_HU: Vásárlás dátuma

en: Number of items
hu_HU: Termékek száma

en: Order status
hu_HU: Rendelés állapota

en: Customer email address
hu_HU: Az ügyfél email címe

en: Deliver to name
hu_HU: Névre kézbesítés

en: Bill to name
hu_HU: Névre számlázás

en: Order number starts with "{order_number}"
hu_HU: A rendelési szám "{order_number}" értékkel kezdődik

en: Customer name matches "{customer_name}"
hu_HU: Az ügyfél neve megegyezik a "{customer_name}" névvel

en: Product name matches "{product_name}"
hu_HU: A termék neve megegyezik "{product_name}" névvel

note: Translators: "UPC" means "universal product code" and it is used to uniquely identify a product in an online store. "Item" in this context means an item in an order placed in an online store.
en: Includes an item with UPC "{upc}"
hu_HU: Tartalmazza az "{upc}" UPC azonosítójú elemet

note: Translators: "SKU" means "stock keeping unit" and is used to identify products that can be shipped from an online store. A "partner" is a company that ships items to users who buy things in an online store.
en: Includes an item with partner SKU "{partner_sku}"
hu_HU: Tartalmazza a "{partner_sku}" partner SKU azonosítójú elemet

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made within a particular date range.
en: Placed between {start_date} and {end_date}
hu_HU: Rendelés leadva {start_date} és {end_date} között

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made after a particular date.
en: Placed after {start_date}
hu_HU: Rendelés leadva {start_date} után

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made before a particular date.
en: Placed before {end_date}
hu_HU: Rendelés leadva {end_date} előtt

note: Translators: A "voucher" is a coupon that can be applied to an order in an online store in order to receive a discount. The voucher "code" is a string that users can enter to receive the discount.
en: Used voucher code "{voucher_code}"
hu_HU: "{voucher_code}" kóddal rendelkező kupon felhasználva

note: Translators: A payment method is a way of paying for an item in an online store.  For example, a user can pay with a credit card or PayPal.
en: Paid using {payment_method}
hu_HU: Fizetési mód {payment_method}

note: Translators: This string refers to an order in an online store.  Some examples of order status are "purchased", "cancelled", or "refunded".
en: Order status is {order_status}
hu_HU: A rendelés állapota {order_status}

en: The new status '%s' is not valid
hu_HU: A '%s' új állapot nem érvényes

en: The new status '%s' is not valid for this order
hu_HU: A '%s' új állapot nem érvényes erre a rendelésre

en: Unable to change order status due to payment error: %s
hu_HU: Nem lehet megváltoztatni a rendelés állapotát fizetési hiba miatt: %s

en: Order status changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
hu_HU: A rendelés állapota '%(old_status)s' állapotról '%(new_status)s' állapotra

en: No valid action submitted
hu_HU: Nincs érvényes lépés elküldve

en: Invalid action
hu_HU: Érvénytelen lépés

en: Note saved
hu_HU: Feljegyzés mentve

en: Note cannot be deleted
hu_HU: A feljegyzés nem törölhető

en: Note deleted
hu_HU: Feljegyzés törölve

en: Invalid form submission
hu_HU: Érvénytelen űrlap elküldés

en: Unable to change order status as the requested new status is not valid
hu_HU: Nem lehet megváltoztatni a rendelés állapotát, mivel a kért új állapot nem érvényes

en: Please choose a valid amount
hu_HU: Adj meg érvényes mennyiséget

en: The event type '%s' is not valid
hu_HU: '%s' esemény típus nem érvényes

en: Unable to create shipping event: %s
hu_HU: Nem lehet új szállítási alkalmat létrehozni: %s

en: Unable to create shipping event due to payment error: %s
hu_HU: Nem lehet szállítási alkalmat létrehozni fizetési hiba miatt: %s

en: Shipping event created
hu_HU: Szállítási alkalom létrejött

en: Unable to create payment event due to payment error: %s
hu_HU: Nem lehet fizetési alkalmat létrehozni fizetési hiba miatt: %s

en: Unable to create payment event: %s
hu_HU: Nem lehet fizetési alkalmat létrehozni: %s

en: Payment event created
hu_HU: Fizetési alkalom létrejött

en: %(field)s changed from '%(old_value)s' to '%(new_value)s'
hu_HU: %(field)s változott erről: '%(old_value)s' erre: '%(new_value)s'

en: Delivery address updated:
    %s
hu_HU: Szállítási cím frissült: %s

en: Delivery address updated
hu_HU: Szállítási cím frissült

[ctx: Page title]
en: Title
hu_HU: Cím

en: Example: '/about/contact/'.
hu_HU: Például: '/about/contact/'.

en: All pages
hu_HU: Minden oldal

en:  with title containing '%s'
hu_HU: ezt tartalmazó címek: '%s'

en: Create New Page
hu_HU: Új oldal létrehozása

en: Deleted page '%s'
hu_HU: Törölt oldal '%s'

[ctx: Partner's name]
en: Name
hu_HU: Név

en: Confirm Password
hu_HU: Jelszó megerősítése

en: All partners
hu_HU: Minden partner

en: Partners matching '%s'
hu_HU: '%s' egyező partnerek

en: Create new partner
hu_HU: Új partner létrehozása

en: Partner '%s' was created successfully.
hu_HU: '%s' partner sikeresen létrehozva

en: Partner '%s' was updated successfully.
hu_HU: '%s' parner sikeresen frissítve

en: Partner '%s' was deleted successfully.
hu_HU: '%s' partner sikeresen törölve

en: Create user
hu_HU: Felhasználó létrehozása

en: User '%s' was created successfully.
hu_HU: '%s' felhasználó sikeresen létrehozva.

en: User '%(name)s' was linked to '%(partner_name)s'
hu_HU: '%(name)s' felhasználó '%(partner_name)s' felhasználóhoz kötött

en: User '%(name)s' is already linked to '%(partner_name)s'
hu_HU: '%(name)s' felhasználó már '%(partner_name)s' felhasználóhoz van kötve

en: User '%(name)s' is not linked to '%(partner_name)s'
hu_HU: '%(name)s' felhasználó nincs '%(partner_name)s' felhasználóhoz kötve

en: Edit user '%s'
hu_HU: '%s' felhasználó szerkesztése

en: User '%s' was updated successfully.
hu_HU: '%s' felhasználó sikeresen frissítve

en: Product SKUs or UPCs
hu_HU: Termékek SKU-i vagy UPC-i

en: You can paste in a selection of SKUs or UPCs
hu_HU: Bemásolhatsz válogatott SKU-kat vagy UPC-ket

en: File of SKUs or UPCs
hu_HU: SKU-kból és UPC-kből álló fájl

en: Either comma-separated, or one identifier per line
hu_HU: Vesszővel elválasztva vagy egy azonosító soronként

en: You must submit either a list of SKU/UPCs or a file
hu_HU: Egy SKU/UPC listát vagy fájlt kell beküldened

en: No products exist with a SKU or UPC matching %s
hu_HU: Nincs ezzel egyező SKU vagy UPC-vel rendelkező termék: %s

en: No product(s) were found with SKU or UPC matching %s
hu_HU: Nincs %s SKU-val vagy UPC-vel rendelkező termék

en: There are more than one product with SKU %s
hu_HU: Több, mint egy termék rendelkezik %s SKU-val

en: Report Type
hu_HU: Riport jellege

en: Only the offer and order reports use the selected date range
hu_HU: Csak az ajánlatok és rendelések riportjai használják a kijelölt időintervallumot

en: The report is inclusive of this date
hu_HU: A jelentés tartalmazza a megadott időpontot

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Your start date must be before your end date
hu_HU: A kezdés időpontja a zárás időpontja előtt kell legyen

en: %(report_filter)s between %(start_date)s and %(end_date)s
hu_HU: %(report_filter)s %(start_date)s és %(end_date)s között

en: You do not have access to this report
hu_HU: Nincs hozzáférésed ehhez a jelentéshez

en: Reviews dashboard
hu_HU: Vélemények áttekintése

en: Keyword
hu_HU: Kulcsszó

en: %(main_filter)s %(date_filter)s %(status_filter)s%(kw_filter)s %(name_filter)s
hu_HU: %(main_filter)s %(date_filter)s %(status_filter)s %(kw_filter)s %(name_filter)s

en:  created after %s
hu_HU: %s után létrehozva

en:  created before %s
hu_HU: %s előtt létrehozva

en:  created between %(start_date)s and %(end_date)s
hu_HU: %(start_date)s és %(end_date)s között létrehozva

en: All reviews
hu_HU: Az összes vélemény

en:  with status matching '%s'
hu_HU: ezzel egyező állapot: '%s'

en:  with keyword matching '%s'
hu_HU: ezzel egyező kulcsszó: '%s'

en:  with customer name matching '%s'
hu_HU: ezzel egyező ügyfél név: '%s'

en: %d Row | %d Rows
hu_HU[0]: %d Sor
hu_HU[1]: %d Sor

[ctx: User's name]
en: Name
hu_HU: Név

en: Number of Orders
hu_HU: Rendelések száma

en: All users
hu_HU: Összes felhasználó

en:  with email matching '%s'
hu_HU: '%s' email címmel

en:  with name matching '%s'
hu_HU: '%s' névvel

en: Users' status successfully changed
hu_HU: A felhasználó állapota sikeresen megváltozott

en: A password reset email has been sent
hu_HU: Emailt küldtünk a jelszó törléséhez

en: All Alerts
hu_HU: Az összes értesítés

en:  with customer email matching '%s'
hu_HU: '%s' email című felhasználó

en: Product alert saved
hu_HU: A termékértesítőt elmentettük

en: Product alert deleted
hu_HU: A termékértesítőt töröltük

en: Vouchers dashboard
hu_HU: Kupon átekintés

en: Usage
hu_HU: Felhasználás

en: Create voucher
hu_HU: Kupon létrehozása

en: Voucher created
hu_HU: Kupon létrejött

en: Voucher updated
hu_HU: Kupon frissítve

en: Voucher deleted
hu_HU: Kupon törölve

en: Create voucher set
hu_HU: Kupon kollekció létrehozása

en: Voucher set created
hu_HU: Kupon kollekció létrehozva

en: Voucher sets
hu_HU: Kupon kollekciók

en: This is displayed within the customer's basket
hu_HU: Ez megjelenik az ügyfél kosarában

en: This is displayed on the offer browsing page
hu_HU: Ez megjelenik az ajánlat kereső oldalán

en: Site offer - available to all users
hu_HU: Shop ajánlat - minden felhasználó számára elérhető

en: Voucher offer - only available after entering the appropriate voucher code
hu_HU: Kupon ajánlat - csak a megfelelő kupon kód beütésével elérhető

en: User offer - available to certain types of user
hu_HU: Felhasználói ajánlat - csak a felhasználók bizonyos csoportjának elérhető

en: Session offer - temporary offer, available for a user for the duration of their session
hu_HU: Alkalmi ajánlat - időszakos ajánlat, a felhasználó csak egy bizonyos időtartamon belül használhatja fel

en: Exclusive offer
hu_HU: Kiemelt ajánlat

en: Exclusive offers cannot be combined on the same items
hu_HU: Kiemelt ajánlatok nem vonhatóak össze ugyanazon termékeknél

en: Condition
hu_HU: Állapot

en: Benefit
hu_HU: Haszon

en: Priority
hu_HU: Prioritás

en: The highest priority offers are applied first
hu_HU: A legmagasabb prioritású ajánlatokat alkalmazzuk először

en: Offers are active from the start date. Leave this empty if the offer has no start date.
hu_HU: Az ajánlatok a kezdő dátumtól aktívak. Hagyd üresen, ha az ajánlatnak nincs kezdő időpontja.

en: Offers are active until the end date. Leave this empty if the offer has no expiry date.
hu_HU: Az ajánlatok a zárás dátumáig érvényesek. Hagyd üresen, ha az ajánlatnak nincs lejárati ideje.

en: Max global applications
hu_HU: Max összesített felhasználás

en: The number of times this offer can be used before it is unavailable
hu_HU: Az ajánlat felhasználásának lehetséges száma, mielőtt érvénytelenné válik

en: Max user applications
hu_HU: Max felhasználói hasznosítás

en: The number of times a single user can use this offer
hu_HU: Ennyiszer használhatja egy adott felhasználó ezt az ajánlatot

en: Max basket applications
hu_HU: Max kosár hasznosítás

en: The number of times this offer can be applied to a basket (and order)
hu_HU: Ennyiszer alkalmazható ez az ajánlat egy adott kosárra (és rendelésre)

en: Max discount
hu_HU: Maximális árengedmény

en: When an offer has given more discount to orders than this threshold, then the offer becomes unavailable
hu_HU: Ha egy ajánlat ennél nagyobb kedvezményt eredményez, az ajánlat elérhetetlenné válik

en: Total Discount
hu_HU: Kedvezmény teljes összege

en: Number of applications
hu_HU: Felhasználások száma

en: URL redirect (optional)
hu_HU: URL átirányítás (választható)

en: Conditional offer
hu_HU: Feltételes ajánlat

en: Conditional offers
hu_HU: Feltételes ajánlatok

en: End date should be later than start date
hu_HU: A zárás dátumának később kell lennie, mint a kezdő dátum

en: Offer is suspended
hu_HU: Az ajánlat felfüggesztve

en: Limited to %(total)d uses (%(remainder)d remaining)
hu_HU: %(total)d alkalmas felhasználásra korlátozott (%(remainder)d alkalom maradt)

en: Limited to 1 use per user
hu_HU: Felhasználónként 1-szer felhasználható

en: Limited to %(total)d uses per user
hu_HU: Felhasználónknént %(total)d alkalommal felhasználható

en: Limited to 1 use per basket
hu_HU: Kosaranként 1-szer felhasználható

en: Limited to %(total)d uses per basket
hu_HU: Kosaranként %(total)d alkalommal felhasználható

en: Available between %(start)s and %(end)s
hu_HU: %(start)s és %(end)s között elérhető

en: Available from %(start)s
hu_HU: %(start)s naptól elérhető

en: Available until %(end)s
hu_HU: %(end)s napjáig elérhető

en: Limited to a cost of %(max)s
hu_HU: %(max)s költségre korlátozott

en: Range
hu_HU: Tartomány

en: Discount is a percentage off of the product's value
hu_HU: A kedvezmény a termék értékének adott százalékkal való csökkentése

en: Discount is a fixed amount off of the product's value
hu_HU: A kedvezmény a termék árának adott összeggel való csökkentése

en: Discount is to give the cheapest product for free
hu_HU: A kedvezmény a legolcsóbb termék ingyenes elérhetősége

en: Get the products that meet the condition for a fixed price
hu_HU: Válaszd a terméket, ami megfelel a fix áras feltételnek

en: Discount is a fixed amount of the shipping cost
hu_HU: A kedvezmény a megrendelési összeg szállítási költséggel való csökkentése

en: Get shipping for a fixed price
hu_HU: Fix áras kiszállítás

en: Discount is a percentage off of the shipping cost
hu_HU: A kedvezmény a szállítási költség adott százalékkal való csökkentése

en: Max Affected Items
hu_HU: Az érintett termékek számának maximuma

en: Set this to prevent the discount consuming all items within the range that are in the basket.
hu_HU: Ezt állítsd be, hogy megakadályozd, hogy a kosár tartalmának minden tartományba eső termékét érintse a kedvezmény.

en: Benefits
hu_HU: Előnyök

en: Multibuy benefits require a product range
hu_HU: Multibuy kedvezmény termék tartományt igényel

en: Multibuy benefits don't require a value
hu_HU: Multibuy kedvezmény nem igényel értéket

en: Multibuy benefits don't require a 'max affected items' attribute
hu_HU: Multibuy kedvezményhez nem kell 'max érintett termék' tulajdonság

en: Percentage benefits require a product range
hu_HU: Százalékos kedvezmények termék tartományt igényelnek

en: Percentage discount benefits require a value
hu_HU: A százalékos kedvezmény értéktartományt igényel

en: Percentage discount cannot be greater than 100
hu_HU: A kedvezmény mértéke nem lehet több, mint 100

en: A discount value is required
hu_HU: Kedvezmény mértékét meg kell adni

en: Shipping discounts don't require a 'max affected items' attribute
hu_HU: A szállítással kapcsolatos kedvezményekhez nem kell megadni "Az érintett termékek számának maximumát"

en: Fixed discount benefits require a product range
hu_HU: Fix áras kedvezményhez meg kell adj termék tartományt

en: Fixed discount benefits require a value
hu_HU: Meg kell határozni a fix kedvezmény mértékét

en: Conditions
hu_HU: Feltételek

en: Is public?
hu_HU: Nyilvános?

en: Includes all products?
hu_HU: Az összes termékre érvényes?

en: Included Products
hu_HU: Érintett termékek

en: Excluded Products
hu_HU: Kizárt termékek

en: Included Categories
hu_HU: Érintett kategóriák

en: File Path
hu_HU: Fájl útvonal

en: Size
hu_HU: Méret

en: Uploaded By
hu_HU: Feltöltötte

en: Date Uploaded
hu_HU: A feltöltés ideje

en: Error Message
hu_HU: Hibaüzenet

en: Date Processed
hu_HU: Feldolgozás dátuma

en: Number of New SKUs
hu_HU: Új SKU-k száma

en: Number of Unknown SKUs
hu_HU: Ismeretlen SKU-k száma

en: Number of Duplicate SKUs
hu_HU: Ismételt SKU-k száma

en: Offer
hu_HU: Ajánlat

en: Percentage discount benefit
hu_HU: Százalékos árengedmény mértéke

en: Percentage discount benefits
hu_HU: Százalékos árengedmény mértéke

en: Absolute discount benefit
hu_HU: Abszolút árengedmény mértéke

en: Absolute discount benefits
hu_HU: Abszolút árengedmény mértéke

en: The products that meet the condition are sold for %(amount)s
hu_HU: Termékek, amelyek megfelelnek a feltételeknek, %(amount)s áron keltek el

en: Fixed price benefit
hu_HU: Fix árengedmény mértéke

en: Fixed price benefits
hu_HU: Fix árengedmény mértéke

en: Multibuy discount benefit
hu_HU: Multibuy árengedmény mértéke

en: Multibuy discount benefits
hu_HU: Multibuy árengedmény mértéke

en: %(amount)s off shipping cost
hu_HU: %(amount)s engedmény a szállítási költségből

en: Shipping absolute discount benefit
hu_HU: Szállítási költségre vonatkozó abszolút kedvezmény mértéke

en: Shipping absolute discount benefits
hu_HU: Szállítási költségre vonatkozó abszolút kedvezmények mértéke

en: Get shipping for %(amount)s
hu_HU: Szállítási költség %(amount)s

en: Fixed price shipping benefit
hu_HU: Fix szállítási árengedmény mértéke

en: Fixed price shipping benefits
hu_HU: Fix szállítási árengedmény mértéke

en: Shipping percentage discount benefit
hu_HU: Szállítási költség százalékos árengedményének mértéke

en: Shipping percentage discount benefits
hu_HU: Szállítási költség százalékos árengedményének mértéke

en: Count condition
hu_HU: Számolási feltétel

en: Count conditions
hu_HU: Számolási feltételek

en: Coverage Condition
hu_HU: Kiterjesztési feltétel

en: Coverage Conditions
hu_HU: Kiterjesztési feltételek

en: Value condition
hu_HU: Érték feltétel

en: Value conditions
hu_HU: Érték feltételek

en: Total discount
hu_HU: Kedvezmények teljes értéke

en: Offer performance
hu_HU: Ajánlat teljesítménye

en: Site
hu_HU: Oldal

en: Billing Address
hu_HU: Számlázási cím

en: Order total (inc. tax)
hu_HU: Rendelési érték (bruttó)

en: Order total (excl. tax)
hu_HU: Rendelési érték (nettó)

en: Shipping charge (inc. tax)
hu_HU: Szállítási költség (bruttó)

en: Shipping charge (excl. tax)
hu_HU: Szállítási költség (nettó)

en: Shipping Address
hu_HU: Szállítási cím

en: Shipping method
hu_HU: Szállítás módja

en: Guest email address
hu_HU: Vendég email címe

en: '%(new_status)s' is not a valid status for order %(number)s (current status: '%(status)s')
hu_HU: '%(new_status)s' nem valódi állapota a %(number)s rendelésnek (jelenlegi állapot: '%(status)s')

en: In progress
hu_HU: Feldolgozás alatt

en: Note Type
hu_HU: Feljegyzés jellege

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Order Note
hu_HU: Rendelési megjegyzés

en: Order Notes
hu_HU: Rendelési megjegyzések

en: Order Status Changes
hu_HU: A rendelés állapotának megváltozása

en: Old Status
hu_HU: Régi állapot

en: New Status
hu_HU: Új állapot

en: Order Status Change
hu_HU: A rendelés állapotának megváltozása

en: Event Type
hu_HU: Esemény jellege

en: Communication Event
hu_HU: Kommunikációs esemény

en: Communication Events
hu_HU: Kommunikációs események

en: '%(type)s' event for order #%(number)s
hu_HU: '%(type)s' esemény a #%(number)s rendelésnél

en: Partner name
hu_HU: Partner neve

en: This is the item number that the partner uses within their system
hu_HU: Ez a termék szám, amit a partner a saját rendszerében használ

en: Partner Notes
hu_HU: Partner feljegyzései

en: Stock record
hu_HU: Raktárkészlet

en: Price (inc. tax)
hu_HU: Ár (bruttó)

en: Price (excl. tax)
hu_HU: Ár (nettó)

en: Price before discounts (inc. tax)
hu_HU: Kedvezmény előtti ár (bruttó)

en: Price before discounts (excl. tax)
hu_HU: Kedvezmény előtti ár (nettó)

en: Unit Price (inc. tax)
hu_HU: Egységár (bruttó)

en: Unit Price (excl. tax)
hu_HU: Egységár (nettó)

en: Product '%(name)s', quantity '%(qty)s'
hu_HU: '%(name)s' termék, '%(qty)s' mennyiség

en: '%(new_status)s' is not a valid status (current status: '%(status)s')
hu_HU: '%(new_status)s' nem érvényes állapot (jelenlegi állapot: '%(status)s')

en: '%(title)s' is no longer available
hu_HU: '%(title)s' kifutott termék, nem elérhető

en: Shiping (inc. tax)
hu_HU: Szállítási költség (bruttó)

en: Shipping (excl. tax)
hu_HU: Szállítási költség (nettó)

en: Payment Event Type
hu_HU: Fizetési alkalom jellege

en: Payment Event Types
hu_HU: Fizetési alkalom jellege

en: Amount
hu_HU: Mennyiség

en: Payment Event
hu_HU: Fizetési alkalom

en: Payment Events
hu_HU: Fizetési alkalmak

en: Payment event for order %s
hu_HU: A %s megrendeléshez tartozó fizetés

en: Event
hu_HU: Alkalom

en: Event notes
hu_HU: Eseményhez tartozó feljegyzések

en: Shipping Event
hu_HU: Szállítási esemény

en: Shipping Events
hu_HU: Szállítási események

en: Order #%(number)s, type %(type)s
hu_HU: Rendelés #%(number)s, típus %(type)s

en: Shipping Event Quantity
hu_HU: Szállítási események száma

en: Shipping Event Quantities
hu_HU: Szállítási események száma

en: %(product)s - quantity %(qty)d
hu_HU: %(product)s - mennyiség %(qty)d

en: Shipping Event Type
hu_HU: Szállítási esemény jellege

en: Shipping Event Types
hu_HU: Szállítási esemény jellege

en: Discount category
hu_HU: Kedvezmény kategória

en: Offer ID
hu_HU: Ajánlat azonosítója

en: Voucher ID
hu_HU: Kupon azonosítója

en: Frequency
hu_HU: Gyakoriság

en: Order Discount
hu_HU: Rendelési kedvezmény

en: Order Discounts
hu_HU: Rendelési kedvezmények

en: Discount of %(amount)r from order %(order)s
hu_HU: A kedvezmény mértéke %(amount)r a %(order)s rendelésből

en: Total incl. tax
hu_HU: Számla bruttó végösszege

en: Date placed
hu_HU: Dátumozva

en: Orders placed
hu_HU: Megrendelve

en: Empty baskets cannot be submitted
hu_HU: Üres kosarat nem rendelhet meg

en: There is already an order with number %s
hu_HU: Már van %s számú megrendelés

en: Fulfillment partner
hu_HU: Végrehajtó partner

en: Fulfillment partners
hu_HU: Végrehajtó partnerek

en: Price
hu_HU: Ár

en: Number in stock
hu_HU: Raktárkészlet

en: Number allocated
hu_HU: Félretett készlet

en: Low Stock Threshold
hu_HU: Kifogyó készlet mértéke

en: Open
hu_HU: Nyitott

en: Date Closed
hu_HU: Dátum lezárva

en: Stock alert
hu_HU: Termékértesítő

en: Stock alerts
hu_HU: Termékértesítők

en: unavailable
hu_HU: nem elérhető

en: Unavailable
hu_HU: Nem elérhető

en: Available
hu_HU: Elérhető

en: no stock available
hu_HU: nincs készleten

en: a maximum of %(max)d can be bought
hu_HU: maximum %(max)d darabot vásárolhatsz

en: In stock
hu_HU: Készleten

en: In stock (%d available)
hu_HU: Készleten (%d elérhető)

en: %s does not exist
hu_HU: %s nem létezik

en: %s is not a file
hu_HU: %s nem fájl

en: %s is not readable
hu_HU: %s nem olvasható

en: Source
hu_HU: Forrás

en: %(type)s of %(amount).2f
hu_HU: %(amount).2f darab %(type)s

en: Transaction
hu_HU: Ügylet

en: Transactions
hu_HU: Ügyletek

en: Source Type
hu_HU: Forrás jellege

en: Amount Allocated
hu_HU: Félretett mennyiség

en: Amount Debited
hu_HU: Terhelt mennyiség

en: Amount Refunded
hu_HU: Visszatérített mennyiség

en: Label
hu_HU: Címke

en: Sources
hu_HU: Forrás

en: Allocation of %(amount)s from type %(type)s
hu_HU: %(type)s termékből %(amount)s darab félretett

en: Source Types
hu_HU: Forrás jellege

en: Card Type
hu_HU: Kártya fajtája

en: Number
hu_HU: Szám

en: Expiry Date
hu_HU: Lejárati ideje

en: %(card_type)s %(number)s (Expires: %(expiry)s)
hu_HU: %(card_type)s %(number)s (Lejárati idő: %(expiry)s)

en: Bankcard
hu_HU: Bankkártya

en: Bankcards
hu_HU: Bankkártyák

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: Card number
hu_HU: Kártyaszám

en: Please enter a valid credit card number.
hu_HU: Kérlek, érvényes kártyaszámot adj meg!

en: %s cards are not accepted.
hu_HU: %s kártyákat nem fogadunk el.

en: Enter a valid month.
hu_HU: Érvényes hónapot adj meg!

en: Enter a valid year.
hu_HU: Érvényes évet adj meg!

en: Valid to
hu_HU: Érvényesség lejárta

en: The expiration date you entered is in the past.
hu_HU: A megadott lejárati idő már elmúlt.

en: Valid from
hu_HU: Érvényesség kezdete

en: The starting date you entered is in the future.
hu_HU: A megadott dátum az érvényesség kezdetére a jövőben van.

en: CCV number
hu_HU: CCV szám

en: Please enter a 3 or 4 digit number
hu_HU: Kérlek, adj meg egy 3 vagy 4 jegyű számot!

en: This is the 3 or 4 digit security number on the back of your bankcard
hu_HU: Ez a 3 vagy 4 jegyű biztonsági szám a bakkártya hátulján.

en: American Express cards use a 4 digit security code
hu_HU: American Express kártyák 4 számjegyű biztonsági számot használnak.

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Relevancy
hu_HU: Relevancia

en: Customer rating
hu_HU: Ügyfélértékelés

en: Newest
hu_HU: Legújabb

en: Price high to low
hu_HU: Ár csökkenő

en: Price low to high
hu_HU: Ár növekvő

en: Title A to Z
hu_HU: Cím A-tól Z-ig

en: Title Z to A
hu_HU: Cím Z-től A-ig

en: Shipping Method
hu_HU: Szállítási mód

en: Shipping Methods
hu_HU: Szállítási módok

en: Price per order
hu_HU: Ár rendelésenként

en: Price per item
hu_HU: Ár termékenként

en: Free Shipping
hu_HU: Ingyenes postázás

en: Default Weight
hu_HU: Alapértelmezett súly

en: Default product weight in kg when no weight attribute is defined
hu_HU: Alapértelmezett súly kg-ban, ha nincs súly megadva

en: Weight-based Shipping Method
hu_HU: Súly alapú szállítási mód

en: Weight-based Shipping Methods
hu_HU: Súly alapú szállítási módok

en: Method
hu_HU: Mód

en: Upper Limit
hu_HU: Felső határ

en: Enter upper limit of this weight band in kg. The lower limit will be determined by the other weight bands.
hu_HU: Add meg ennek a súlykategóriának a felső határát kg-ban. Az alsó határa a többi súlykategória alapján lesz meghatározva.

en: Charge
hu_HU: Ár

en: Weight Band
hu_HU: Súlykategória

en: Weight Bands
hu_HU: Súlykategóriák

en: Charge for weights up to %s kg
hu_HU: Ár legfeljebb %s kg-ig

en: Shipping
hu_HU: Szállítás

en: Free shipping
hu_HU: Ingyenes szállítás

en: No shipping required
hu_HU: Nincs szállítás

en: Fixed price shipping
hu_HU: Fix árú szállítás

en: You need to define some shipping methods
hu_HU: Meg kell határozzon néhány szállítási módot

en: Number of vouchers
hu_HU: Kuponok száma

en: Length of Code
hu_HU: Kód hossza

en: Start datetime
hu_HU: Kezdő időpont

en: End datetime
hu_HU: Záró időpont

en: VoucherSet
hu_HU: KuponKollekció

en: VoucherSets
hu_HU: KuponKollekciók

en: This will be shown in the checkout and basket once the voucher is entered
hu_HU: Ha megadja a kuponkódot, a kasszánál felüntetésre kerül a kosarában.

en: Case insensitive / No spaces allowed
hu_HU: Kis és nagybetűk nem számítanak / Szóköz nélkül!

en: Offers
hu_HU: Ajánlatok

en: Can be used once by one customer
hu_HU: Egy ügyfél használhatja egyszer

en: Can be used multiple times by multiple customers
hu_HU: Sok ügyfél szokszor használhatja

en: Can only be used once per customer
hu_HU: Ügyfelenként csak egyszer használható

en: Voucher
hu_HU: Kupon

en: This voucher has already been used
hu_HU: Ezt a kupont már használtad

en: This voucher is only available to signed in users
hu_HU: Ez a kupon csak bejelentkezett felhasználók számára elérhető

en: You have already used this voucher in a previous order
hu_HU: Egy előző rendelésedben felhasználtad ezt a kupont

en: This voucher is not available for this basket
hu_HU: Ehhez a kosárhoz nem használhatod ezt a kupont

en: Voucher Application
hu_HU: Kupon felhasználása

en: Voucher Applications
hu_HU: Kupon felhasználásai

en: '%(voucher)s' used by '%(user)s'
hu_HU: '%(voucher)s' kuponokat '%(user)s' felhasználó használta

en: Added to a basket
hu_HU: Kosárhoz adtuk

en: Used in an order
hu_HU: Rendelésben felhasznált

en: Voucher performance
hu_HU: Kupon teljesítménye

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Private - Only the owner can see the wish list
hu_HU: Privát - Csak a tulajdonos láthatja a kívánságlistát

en: Shared - Only the owner and people with access to the obfuscated link can see the wish list
hu_HU: Megosztott - Csak a tulajdonos és a titkosított kódhoz hozzájutók láthatják a kívánságlistát

en: Public - Everybody can see the wish list
hu_HU: Nyilvános - Mindenki láthatja a kívánságlistát

en: Visibility
hu_HU: Láthatóság

en: Wish List
hu_HU: Kívánságlista

en: Wishlists
hu_HU: Kívánságlisták

en: The URL "%s" does not exist
hu_HU: Az "%s" URL nem létezik.

en: Specified page already exists!
hu_HU: A megjelölt oldal már létezik!

en: This field is required
hu_HU: A mező kitöltése kötelező!

en: This field is invalid as its value is forbidden
hu_HU: A mező érvénytelen, mivel a benne található érték tiltott

en: Low stock alerts
hu_HU: Alacsony raktárkészlet riasztások

en: Fulfilment
hu_HU: Teljesítés

en: Statistics
hu_HU: Statisztika

en: Partners
hu_HU: Partnerek

en: Customers
hu_HU: Ügyfelek

en: Stock alert requests
hu_HU: Készletértesítési kérések

en: Voucher Sets
hu_HU: Kupon Kollekciók

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Email templates
hu_HU: Email sablonok

en: Reviews
hu_HU: Vélemények

en: Reports
hu_HU: Jelentések

en: Price range
hu_HU: Ártartomány

en: 0 to 20
hu_HU: 0-tól 20-ig

en: 20 to 40
hu_HU: 20-tól 40-ig

en: 40 to 60
hu_HU: 40-től 60-ig

en: 60+
hu_HU: több, mint 60

en: This is not a valid international phone format.
hu_HU: Ez nem érvényes nemzetközi hívószám.

en: This is not a valid local phone format for %s.
hu_HU: Ez nem érvényes helyi hívószám formátum %s.

en: This is not a valid local or international phone format.
hu_HU: Ez nem érvényes helyi vagy nemzetközi hívószám formátum.

en: Yes
hu_HU: Igen

en: No
hu_HU: Nem

en: Check for products that are back in stock and send out alerts
hu_HU: Ellenőrizd a termékeket, amik újra elérhetőek, és küldj ki értesítéseket!

en: Edit this page
hu_HU: Szerkeszd ezt a lapot

en: Home
hu_HU: Kezdőlap

en: Permission denied!
hu_HU: Engedély megtagadva!

en: We're sorry but you are not permitted to access this page.
hu_HU: Sajnáljuk, de nincs hozzáférésed ehhez a laphoz!

en: Page not found
hu_HU: Nincs ilyen oldal

en: Page not found!
hu_HU: Nincs ilyen oldal!

en: We're sorry but the page you are looking for can't be found.
hu_HU: Sajnáljuk, de a keressett oldal nem található!

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
hu_HU: 
    <strong>%(title)s</strong> a kosaradba került.

en: 
        <strong>%(quantity)s</strong> copies of <strong>%(title)s</strong>
        have been added to your basket.
hu_HU: 
    <strong>%(quantity)s</strong> darab <strong>%(title)s</strong> a kosaradba került.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
hu_HU: 
    <strong>%(title)s</strong> visszakerült a kosaradba.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been saved for later
hu_HU: 
    <strong>%(title)s</strong> elmentve későbbi vásárláshoz.

en: Your basket is now empty
hu_HU: Üres a kosarad

en: View basket
hu_HU: Irány a kosár

en: Checkout now
hu_HU: Kasszához

en: 
    Your basket now qualifies for the 
    <strong>%(name)s</strong> offer.
hu_HU: 
    A kosarad tartalma most alkalmas <strong>%(name)s</strong> ajánlat felhasználására.

en: 
    Your basket no longer qualifies for the
    <strong>%(name)s</strong> offer.
hu_HU: 
    A kosarad tartalma már nem alkalmas <strong>%(name)s</strong> ajánlat felhasználására.

en: Important messages about items in your basket
hu_HU: Fontos üzenetet találsz a kosaradban a benne levő termékekről!

en: You could be missing out on offers!
hu_HU: Ne hagyd ki a kedvezményes ajánlatokat!

en: 
                    <div class="warning">%(message)s to qualify for the <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> special offer</div>
hu_HU: 
    <div class="warning">%(message)s a <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> kiemelt ajánlat felhasználásához

en: Items to buy now
hu_HU: Ajánlott termékek

en: Total
hu_HU: Végösszeg

en: Updating...
hu_HU: Frissítés...

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Save for later
hu_HU: Mentés későbbre

en: Voucher/promo code
hu_HU: Kupon/Promóciós kód

en: I have a voucher code...
hu_HU: Kupon kódom van...

en: Adding...
hu_HU: Hozzáadás...

en: Add voucher
hu_HU: Kupon hozzáadása

en: or
hu_HU: vagy

en: cancel
hu_HU: törlés

en: Totals
hu_HU: Végösszeg

en: Proceed to checkout
hu_HU: Kasszához

en: Your basket is empty.
hu_HU: A kosarad üres!

en: Continue shopping
hu_HU: Vásárlás folytatása

en: Items to buy later
hu_HU: Termékek későbbi vásárláshoz

en: Items
hu_HU: Termékek

en: Move to basket
hu_HU: Kosárba vele!

en: Qty
hu_HU: Mennyiség

en: Total:
hu_HU: Végösszeg:

en: Basket total (before discounts)
hu_HU: Kosár végösszege (kedvezmények levonása előtt)

en: Discount
hu_HU: Kedvezmény

en: Basket total (after discounts)
hu_HU: Kosár végösszege (kedvezmények levonása után)

en: Basket total
hu_HU: Kosár végösszege

en: Alternative shipping methods can be chosen during checkout
hu_HU: Más szállítási módot választhatsz a rendelési folyamat során

en: Shipping total (before discounts)
hu_HU: Szállítási költség (kedvezmények levonása előtt)

en: Shipping total (after discounts)
hu_HU: Szállítási költség (kedvezmények levonása után)

en: Tax
hu_HU: ÁFA

en: Post order actions
hu_HU: Rendelés utáni teendők

en: These will be applied once your order is placed.
hu_HU: A megrendelés elküldésével jóváírjuk.

en: Taxes will be added during checkout.
hu_HU: Az ÁFÁ-t a megrendelési folyamat során adjuk hozzá.

en: Show results for
hu_HU: Mutasd az eredményét

en: Refine by
hu_HU: Finomítás

en: <strong>0</strong> results.
hu_HU: <strong>0</strong> számú eredmény.

en: No products found.
hu_HU: Nincs ilyen termék.

en: Edit this category
hu_HU: Kategória szerkesztése

en: Edit this product
hu_HU: Termék szerkesztése

en: Variants:
hu_HU: Variánsok:

en: Product Description
hu_HU: Termék leírás

en: Product Information
hu_HU: Termék információ

en: Product Type
hu_HU: Termék típus

en: Price (incl. tax)
hu_HU: Ár (bruttó)

en: Availability
hu_HU: Elérhetőség

en: Number of reviews
hu_HU: Vélemények száma

en: See all reviews
hu_HU: Összes vélemény mutatása

en: Customer Reviews
hu_HU: Ügyfél vélemények

en: This product does not have any reviews yet -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">be the first to write one</a>.
hu_HU: Erről a termékről még nem érkezett vélemény - <a href="%(add_review_url)s#addreview">légy az első, aki ír!</a>

en: This product does not have any reviews yet
hu_HU: Erről a termékről még nem érkezett vélemény

en: Recommended items
hu_HU: Ajánlott temékek

en: Add to basket
hu_HU: A kosárba teszem!

en: You have an active stock alert for this product.
hu_HU: A termékértesítőd be van kapcsolva erre a termékre.

en: You can get an email alert when this product is back in stock.
hu_HU: Kérhetsz termékértesítő emailt, ha újra elérhető a termék!

en: Submitting...
hu_HU: Elküldés...

en: Notify me
hu_HU: Értesíts!

en: Add to wish list
hu_HU: A kívánságlistához adom!

en: Create a new wishlist
hu_HU: Új kívánságlista készítése

en: Removing...
hu_HU: Eltávolítás...

en: Please login to add products to a wish list.
hu_HU: Kérünk, hogy lépj be, hogy a terméket a kívánságlistádhoz adhasd!

en: 
                    Reviewed by you on %(review_date)s
hu_HU: 
    Véleményt írtál a termékről ekkor %(review_date)s

en: 
                        Reviewed by <strong>%(name)s</strong> on %(review_date)s
hu_HU: 
    <strong>%(name)s</strong> véleményt írt ekkor: %(review_date)s

en: Permalink
hu_HU: Állandó link

en: Is this review helpful?
hu_HU: Hasznos volt ez a vélemény?

en: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customer found this useful
                 | 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customers found this useful
hu_HU[0]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> felhasználóból %(num_votes)s találta hasznosnak
hu_HU[1]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> felhasználóból %(num_votes)s találta hasznosnak

en: This review has no votes.
hu_HU: Ehhez a véleményhez még nem érkezett szavazat.

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: 
                        %(num_reviews)s customer review
                     | 
                        %(num_reviews)s customer reviews
hu_HU[0]: 
                        %(num_reviews)s felhasználói vélemény
hu_HU[1]: 
                          %(num_reviews)s felhasználói vélemények

en: Write a review
hu_HU: Vélemény írása

en: Customer reviews
hu_HU: Ügyfél vélemények

en: Leave a product review
hu_HU: Írj véleményt a termékről

en: Save review
hu_HU: Vélemény mentése

en: This product does not have any reviews yet.
hu_HU: Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

en: 4. Preview
hu_HU: 4. Előnézet

en: Order preview
hu_HU: Rendelési előnézet

en: Preview order
hu_HU: Rendelés előnézete

en: Select option
hu_HU: Opció választása

en: Shipping:
hu_HU: Szállítás:

en: Order Total:
hu_HU: Rendelési összesítő:

en: Shipping address:
hu_HU: Szállítási cím

en: Hello,
    
    We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
    will be processed shortly.
hu_HU: Hello,
    
    Örömmel megerősítjük, hogy a %(order_number)s számú rendelésedet megkaptuk, és hamarosan feldolgozzuk.

en: quantity:
hu_HU: mennyiség:

en: price:
hu_HU: ár:

en: The team
hu_HU: A csapat

en: Confirmation of order %(number)s
hu_HU: A %(number)s számú rendelés megerősítése

en: You're receiving this e-mail because your password has been changed at %(name)s.
hu_HU: Ezt az emailt azért kaptad, mert a %(name)s névhez tartozó jelszavad megváltozott.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately:
hu_HU: Ha nem Te változtattad meg, kérlek, azonnal töröld a jelszavadat:

en: Otherwise, you can ignore this email.
hu_HU: Ha Te voltál, tekintsd ezt az emailt tárgytalannak.

en: 
    You're receiving this email because your password has been changed at %(name)s.
hu_HU: 
    Azért kapod ezt az emailt, mert a %(name)s névhez tartozó jelszó megváltozott.

en: Your password changed at %(site_name)s.
hu_HU: A %(site_name)s oldalhoz tartozó jelszavad megváltozott.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(name)s.
hu_HU: Azért kaptad ezt az emailt, mert a %(name)s felhasználónévhez jelszó törlést kértél.

en: Please go to the following page and choose a new password:
hu_HU: Kérlek, menj az alábbi oldalra és változtasd meg a jelszavadat:

en: Resetting your password at %(site_name)s.
hu_HU: A %(site_name)s oldalon regisztrált jelszavadat töröltük.

en: Dear %(name)s,
hu_HU: Kedves %(name)s!

en: 
                    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
hu_HU: 
    Kérlek, vedd figyelembe, hogy az adott termék korlátozott mennyiségben van készleten. Gyorsan rendeld meg vagy valaki megelőz!

en: 
                With this email we have disabled your alert automatically and you will not
                receive any further email regarding this product.
hu_HU: 
    Ezzel az emaillel automatikusan kikapcsoltuk a készletértesítőt, ezért ezzel a termékkel kapcsolatban nem kapsz több emailt.

en: 
    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
hu_HU: 
    Kérlek, vedd figyelembe, hogy az adott termék korlátozott mennyiségben van készleten. Gyorsan rendeld meg vagy valaki megelőz!

en: 
    With this email we have disabled your alert automatically and you will not
    receive any further email regarding this product.
    
    Thanks for your interest,
    The %(site_name)s Team
hu_HU: 
    Ezzel az emaillel automatikusan kikapcsoltuk a készletértesítőt, ezért ezzel a termékkel kapcsolatban nem kapsz több emailt. 
    
    Köszönjük az érdeklődésedet! 
    A %(site_name)s csapata

en: Confirmation required for stock alert
hu_HU: A készletértesítőhöz megerősítés szükséges

en: %(title)s is back in stock
hu_HU: %(title)s újra készletről rendelhető

en: Thank you for registering.
hu_HU: Köszönjük a regisztrációdat!

en: Notifications inbox
hu_HU: Értesítések

en: Sender
hu_HU: Küldő

en: Return to notifications inbox
hu_HU: Vissza az értesítésekhez

[ctx: noun]
en: Archive
hu_HU: Archívum

en: View
hu_HU: Megtekintések

[ctx: verb]
en: Archive
hu_HU: Archívum

en: With selected items:
hu_HU: A választott termékek:

en: Archiving...
hu_HU: Archiválás...

en: There are no notifications to display.
hu_HU: Nincsenek megjeleníthető értesítések.

en: You do not have any active alerts for out-of-stock products.
hu_HU: Egyetlen kifogyott termékre sincs beállítva aktív termékfigyelésed.

en: Products you recently viewed
hu_HU: Ezeket a termékeket nézted meg mostanában

en: Login or register
hu_HU: Lépj be, vagy regisztrálj

en: Log In
hu_HU: Belépés

en: I've forgotten my password
hu_HU: Elfelejtettem a jelszavam

en: Logging in...
hu_HU: Belépés...

en: Register
hu_HU: Regisztráció

en: Registering...
hu_HU: Regisztráció folyamatban...

en: Order history
hu_HU: Rendeléstörténet

[ctx: Buy again]
en: Re-ordering...
hu_HU: Újrarendelés...

[ctx: Buy again]
en: Re-order
hu_HU: Újrarendelés

en: Not available anymore
hu_HU: Többé nem elérhető

en: Basket total (excl. discounts)
hu_HU: Kosár végösszege (árengedmény nélkül)

en: Basket total (inc. discounts)
hu_HU: Kosár végösszege (árengedményekkel együtt)

en: Shipping total (excl. discounts)
hu_HU: Teljes szállítási költség (árengedmények nélkül)

en: Shipping total (inc. discounts)
hu_HU: Teljes szállítási költség (árengedményekkel együtt)

en: Shipping total
hu_HU: Teljes szállítási költség

[ctx: Buy again]
en: Re-order all items
hu_HU: Összes újrarendelése

en: Contact Number
hu_HU: Kapcsolattartó telefonszáma

en: Shipping Notes
hu_HU: Szállításhoz mellékelt jegyzetek

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Filtering...
hu_HU: Szűrés...

en: Filter results
hu_HU: Szűrés eredménye

en: Reset
hu_HU: Újraindítás

en: Total inc tax
hu_HU: Bruttó végösszeg

en: No orders match your search.
hu_HU: Nincs a keresésnek megfelelő rendelés.

en: You haven't placed any orders.
hu_HU: Nincs megrendelésed.

en: Change password
hu_HU: Jelszó megváltoztatása

en: Edit profile
hu_HU: Profil szerkesztése

en: Please confirm your password to delete your profile.
hu_HU: Kérlek, erősítsd meg a jelszavadat a profilod törléséhez!

en: Warning
hu_HU: Figyelmeztetés!

en: 
                    This will delete all information about you from the site.  Deleting your profile cannot be
                    undone.
hu_HU: 
    Ez minden Veled kapcsolatos információt töröl az oldalról. Kitörölt profilt nem lehet visszaállítani.

en: Delete?
hu_HU: Törlöd?

en: 
                    Are you sure you want to delete %(name)s?
hu_HU: 
    Biztosan törölni akarod %(name)s felhasználót?

en: Remove product
hu_HU: Termék eltávolítása

en: 
                    Are you sure you want to delete %(product_name)s from wish list %(wishlist_name)s?
hu_HU: 
    Biztos, hogy el akarod távolítani %(product_name)s terméket a %(wishlist_name)s nevű kívánságlistáról?

en: Action
hu_HU: Művelet

en: View product
hu_HU: Termék megtekintése

en: 
                                                                Move to '%(name)s' wish list
hu_HU: 
    A '%(name)s' kívánságlistához adom

en: Update quantities
hu_HU: Frissítítsd a mennyiséget

en: Your wish list is empty.
hu_HU: A kívánságlistád üres.

en: Create
hu_HU: Létrehozás

en: What should your new wish list be called?
hu_HU: Hogy szeretnéd hívni az új kívánságlistádat?

en: 
                        After your wishlist is created, <strong>%(title)s</strong> will be added.
hu_HU: 
    Miután létrehoztuk a kívánságlistádat, <strong>%(title)s</strong> nevet adunk neki.

en: Number of products
hu_HU: A termékek száma.

en: Wish list settings
hu_HU: Kívánságlista beállítások

en: You don't have any wish lists yet.
hu_HU: Még nincs egyetlen kívánságlistád sem.

en: Create Attribute Option Group
hu_HU: Tulajdonság Opció Csoport létrehozása

en: Attribute Option Group
hu_HU: Tulajdonság Opció Csoport

en: Delete Attribute Option Group?
hu_HU: Törlöd ezt a Tulajdonság Opció Csoportot?

en: Please make sure all Product Attributes are assigned to another Attribute Option Group before deletion.
hu_HU: Bizonyosodj meg róla, hogy minden Termék Tulajdonságot másik Tulajdonság Opció Csoportba soroltál a törlés előtt!

en: Delete Attribute Option Group
hu_HU: Tulajdonság Opció Csoport törlése

en: Delete Attribute Option Group <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
hu_HU: <strong>%(name)s</strong> Tulajdonság Opció Csoport törlése - biztos vagy benne?

en: Attribute Option Group details
hu_HU: Tulajdonság Opció Csoport részletek

en: Attribute Options
hu_HU: Tulajdonság opciók

en: Attribute Option Groups
hu_HU: Tulajdonság Opció Csoportok

en: Create new Attribute Option Group
hu_HU: Új Tulajdonság Opció Csoport létrehozása

en: No Attribute Option Groups found.
hu_HU: Nincs megfelelő Tulajdonság Opció Csoport

en: Edit Attribute Option Group
hu_HU: Tulajdonság Opció Csoport szerkesztése

en: Delete category?
hu_HU: Töröljük ezt a kategóriát?

en: Delete category
hu_HU: Kategória törlése

en: 
                <p>Delete category <strong>%(name)s</strong> - are you sure?</p>
hu_HU: 
    <p><strong>%(name)s</strong> kategória törlése - biztos vagy benne?

en: Save and continue editing
hu_HU: Mentés és további szerkesztés

en: View on site
hu_HU: Megnézem az oldalon

en: Create new category
hu_HU: Új kategória létrehozása

en: You are editing:
hu_HU: Ezt szerkeszted:

en: There are no categories.
hu_HU: Nincs ilyen kategória.

en: Edit category
hu_HU: Kategória szerkesztése

en: 
                        Created product variant '%(name)s'.
hu_HU: 
    Termék variáns '%(name)s' létrehozása

en: 
                        Created variant of '%(parent_name)s'.
hu_HU: 
    Variáns létrehozása ehhez: '%(parent_name)s'.

en: 
                        Updated product variant '%(name)s'.
hu_HU: 
    '%(name)s' termék variáns frissült.

en: 
                        Updated a variant of '%(parent_name)s'.
hu_HU: 
    '%(parent_name)s' variánsa frissült.

en: 
                    Created product '%(name)s'.
hu_HU: 
    '%(name)s' termék létrejött.

en: 
                    Updated product '%(name)s'.
hu_HU: 
    '%(name)s' termék frissült.

en: Edit again
hu_HU: Szerkeszd újra

en: View it on the site
hu_HU: Megnézem az oldalon

en: Create Option
hu_HU: Opció létrehozása

en: Delete Option?
hu_HU: Törlöd az opciót?

en: Please make sure option is not assigned to Products or Product Classes before deletion.
hu_HU: Kérlek, bizonyosodj meg róla a törlés előtt, hogy az opció nincs hozzárendelve a Termékekhez vagy Termék Osztályokhoz!

en: Delete Option
hu_HU: Opció törlése

en: Delete Option <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
hu_HU: <strong>%(name)s</strong> Opció törlése - biztos vagy benne?

en: Option details
hu_HU: Opció részletek

en: Create new Option
hu_HU: Új opció létrehozása

en: No Option found.
hu_HU: Nincs ilyen Opció.

en: Edit Option
hu_HU: Opció szerkesztése

en: Delete product type?
hu_HU: Töröljük ezt a termék típust?

en: Please make sure all products are assigned to another type before deletion.
hu_HU: Bizonyosodj meg róla, hogy minden terméket másik típusba soroltál a törlés előtt!

en: Delete product type
hu_HU: Termék típus törlése.

en: Delete product type <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
hu_HU: <strong>%(name)s</strong> termék típus törlése - biztos vagy benne?

en: Create product type
hu_HU: Termék típus létrehozása

en: Product Class details
hu_HU: Termék osztály részletek

en: Create new product type
hu_HU: Új termék típus létrehozása

en: Product types
hu_HU: Termék típusok

en: Requires shipping
hu_HU: Szállítás szükséges

en: Track stock?
hu_HU: Áru követés?

en: Edit product type
hu_HU: Termék típus szerkesztése

en: There are no product types.
hu_HU: Nincsenek termék típusok.

en: 
                        Delete product variant <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
hu_HU: 
    <strong>%(title)s</strong> termék variáns törlése - biztos vagy benne?

en: 
                        Delete product <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
hu_HU: 
    <strong>%(title)s</strong> termék törlése - biztos vagy benne?

en: Create new product
hu_HU: Új termék létrehozása

en: New Product
hu_HU: Új termék

en: Search Products
hu_HU: Termékek keresése

en: Searching...
hu_HU: Keresés...

en: 
                                You are currently editing a product variant of
                                <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.
hu_HU: 
    Jelenleg <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a> termék variánsát szerkeszted.

en: Product details
hu_HU: Termék részletek

en: Images
hu_HU: Képek

en: Stock and pricing
hu_HU: Raktárkészlet és árazás

en: Product Type:
hu_HU: Termék típus:

en: Upload, change or remove images
hu_HU: Tölts fel, válatoztass vagy törölj képeket

en: Drag images to re-order them. Space for additional images will appear when images are added.
hu_HU: Húzd a képeket az újrarendelésükhöz. Szóköz adódik hozzájuk, amikor további képeket adsz hozzá.

en: Low stock threshold
hu_HU: Alacsony készlet küszöb

en: Add variant
hu_HU: Variáns hozzáadása

en: This product does not have any variants.
hu_HU: Ennek a terméknek nincs variánsa.

en: One can't add variants to this product at this point.
hu_HU: Jelenleg nem adható variáns ehhez a termékhez.

en: Please save the product before trying to add variants.
hu_HU: Kérlek, mentsd el a terméket, mielőtt variánst addsz hozzá!

en: This is likely because this product still has stock records.
hu_HU: Ez valószínűleg azért van, mert ennek a terméknek még mindig vannak készlet adatai.

en: Save and add another variant
hu_HU: Mentés és variáns hozzáadása

en: All
hu_HU: Mind

en: Current available stock
hu_HU: Jelenleg elérhető raktárkészlet

en: Date alert raised
hu_HU: Dátum figyelmeztetés módosult

en: No stock alerts found.
hu_HU: Nincs készelt értesítő.

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Edit email
hu_HU: Email szerkesztése

en: Email content
hu_HU: Email tartalma

en: These fields are rendered using Django's template system.
hu_HU: Ezeket a mezőket a Django template rendszere rendereli,

en: You can use the following variables:
hu_HU: Az alábbi változókat használhatod:

en: The full name of the user (if they have one)
hu_HU: A felhasználó teljes neve (ha van olyan)

en: The user's email address
hu_HU: A felhasználó email címe

en: The name of the site (eg example.com)
hu_HU: A weboldal neve (pl. pelda.com)

en: View a preview of this email using order:
hu_HU: Az alábbi rendeléshez küldött email előnézete:

en: View preview
hu_HU: Előnézet megtekintése

en: or send a preview to:
hu_HU: vagy előnézet elküldése neki:

en: Sending...
hu_HU: Küldés...

en: Send preview email
hu_HU: Előnézet email küldése

en: Body text
hu_HU: Szövegtörzs

en: There are no defined emails to edit.
hu_HU: Nincs ilyen szerkeszthető email.

en: Your Store Statistics
hu_HU: A bolti statisztikád

en: Total Orders
hu_HU: Teljes rendelések

en: New Customers
hu_HU: Új ügyfelek

en: Total Customers
hu_HU: Minden ügyfél

en: Total Products
hu_HU: Minden termék

en: Latest Orders (last 24 hours)
hu_HU: Legutóbbi rendelések (utolsó 24 óra)

en: Orders - Last 24 Hours
hu_HU: Rendelések - utolsó 24 óra

en: Total orders
hu_HU: Minden rendelés

en: Total lines
hu_HU: Összes sor

en: Total revenue
hu_HU: Teljes árbevétel

en: Average order costs
hu_HU: Átlag rendelés ár

en: Manage
hu_HU: Kezelés

en: Orders - All Time
hu_HU: Rendelések - összes

en: Total <em>open</em> baskets
hu_HU: Összes <em>nyitott</em> kosár

en: Total customers
hu_HU: Teljes ügyféllista

en: New customers
hu_HU: Új ügyfelek

en: View Stock Alerts
hu_HU: Árukészlet riasztások megnézése

en: Catalogue and stock
hu_HU: Katalógus és raktárkészlet

en: Total products
hu_HU: Összes termék

en: <em>Open</em> stock alerts
hu_HU: <em>Nyitott</em> készlet riasztások

en: <em>Closed</em> stock alerts
hu_HU: <em>Lezárt</em> készlet riasztások

en: Offers, vouchers
hu_HU: Ajánlatok, kuponok

en: Active <em>Vouchers</em>
hu_HU: Aktív <em>Kuponok</em>

en: Welcome
hu_HU: Üdvözlünk

en: Return to site
hu_HU: Vissza az oldalra

en: Log out
hu_HU: Kilépés

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields may be case-sensitive.
hu_HU: Kérlek, add meg a helyes felhasználói neved és jelszavad! Figyelj rá, hogy mindkét mező figyeli a kis- és nagybetűket!

en: Login
hu_HU: Belépés

en: Build a new incentive
hu_HU: Új ösztönzés létrehozása

en: ...or choose a pre-defined one
hu_HU: ...vagy használj egy előre meghatározottat

en: Continue to step 3
hu_HU: Folytatás a 3. lépéssel

en: Build a new condition
hu_HU: Új feltétel alkotása

en: Continue to step 4
hu_HU: Folytatás a 4. lépéssel

en: Continue to step 2
hu_HU: Folytatás a 2. lépéssel

en: Delete offer
hu_HU: Ajánlat törlése

en: Are you sure you want to delete this offer?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy törölni akarod ezt az ajánlatot?

en: 
            %(name)s | Offers
hu_HU: 
    %(name)s | Ajánlatok

en: Suspending...
hu_HU: Felfüggesztés...

en: Suspend offer
hu_HU: Ajánlat felfüggesztése

en: Offer currently available
hu_HU: Jelenleg elérhető ajánlatok

en: Offer not available due to restrictions!
hu_HU: Az ajánlat korlátozások miatt nem elérhető!

en: Total cost:
hu_HU: Teljes költség:

en: Number of orders:
hu_HU: Rendelések száma:

en: Number of uses:
hu_HU: Felhasználás száma:

en: Date created:
hu_HU: Létrejövetel dátuma:

en: Offer details
hu_HU: Ajánlat részletek

en: Orders that used this offer
hu_HU: Az ajánlatot felhasználó rendelések

en: Create new offer
hu_HU: Új ajánlat létrehozása

en: Advanced Search
hu_HU: Részletes keresés

en: Is available?
hu_HU: Elérhető?

en: Uses
hu_HU: Felhasználás

en: Browse
hu_HU: Böngészés

en: Stats
hu_HU: Statisztikák

en: No offers found.
hu_HU: Nincs ilyen ajánlat.

en: Steps
hu_HU: Lépések

en: 2. Incentive
hu_HU: 2. Ösztönzés

en: 3. Condition
hu_HU: 3. Állapot

en: 4. Restrictions
hu_HU: 4. Korlátozások

en: Save this offer
hu_HU: Ajánlat elmentése

en: Save changes
hu_HU: Változások mentése

en: Offer summary
hu_HU: Ajánlat összefoglaló

en: Product Options
hu_HU: Termék lehetőségek

en: Partner details
hu_HU: Partner részletek

en: Shipping details
hu_HU: Szállítási részletek

en: Partner reference number
hu_HU: Partner referencia száma

en: Partner notes
hu_HU: Partner jegyzetei

en: Shipping status
hu_HU: Szállítás állapota

en: State
hu_HU: Állam

en: No shipping events have occurred.
hu_HU: Nem történt szállítási esemény.

en: Shipping events
hu_HU: Szállítási események

en: Payment events
hu_HU: Fizetési események

en: No payment events have occurred.
hu_HU: Nem történt fizetési esemény.

en: Order %(number)s
hu_HU: Rendelés %(number)s

en: Customer Information
hu_HU: Ügyfél információ

en: Customer checked out as a guest.
hu_HU: Az ügyfél vendégként vásárolt.

en: Customer has deleted their account.
hu_HU: Ügyfél törölte a felhasználói fiókját.

en: Order information
hu_HU: Rendelési információ

en: Order Total
hu_HU: Rendelési összesítő

en: Time of purchase
hu_HU: A vásárlás időpontja

en: Order Details
hu_HU: Rendelés részletei

en: Discounts
hu_HU: Árengedmények

en: Items ordered
hu_HU: Megrendelt termékek

en: Supplier
hu_HU: Beszállító

en: Supplier SKU
hu_HU: Beszállító SKU

en: Price excl tax (before discounts)
hu_HU: Nettó ár (engedmény előtt)

en: Price inc tax (before discounts)
hu_HU: Bruttó ár (engedmény előtt)

en: choose new status
hu_HU: válassz új státuszt

en: Create shipping event
hu_HU: Szállítási esemény létrehozása

en: choose event type
hu_HU: válassz esemény típust

en: Create payment event
hu_HU: Fizetési esemény létrehozása

en: with amount
hu_HU: mennyiséggel

en: Go!
hu_HU: Indulj!

en: Change order status
hu_HU: Rendelés állapotának megváltoztatása

en: Change status
hu_HU: Állapot megváltoztatása

en: This order can't have its status changed.
hu_HU: Ennek a rendelésnek nem lehet megváltoztatni az állapotát.

en: Status Changes
hu_HU: Állapotváltozások

en: From
hu_HU: Honnan

en: To
hu_HU: Hova

en: No status changes.
hu_HU: Nincs állapotváltozás.

en: 
                                                                    %(title)s (quantity %(event_qty)s/%(total_qty)s)
hu_HU: 
    %(title)s (mennyiség %(event_qty)s/%(total_qty)s)

en: No shipping events.
hu_HU: Nincs szállítási esemény.

en: Product:
hu_HU: Termék:

en: quantity
hu_HU: mennyiség

en: No payment events.
hu_HU: Nincs fizetési esemény.

en: Method name
hu_HU: Módszer neve

en: Method code
hu_HU: Módszer kódja

en: Charge (incl tax)
hu_HU: Terhelés (bruttó)

en: Charge (excl tax)
hu_HU: Terhelés (nettó)

en: Payment sources
hu_HU: Fizetési források

en: Amount debited
hu_HU: Terhelési összeg

en: Amount refunded
hu_HU: Visszafizetés összege

en: No payment sources found for this order.
hu_HU: Nincs fizetési forrás ehhez a megrendeléshez.

en: No discounts were applied to this order.
hu_HU: Ehhez a megrendelésez nem alkalmaztak árengedményt.

en: No notes available.
hu_HU: Nincsenek elérhető jegyzetek.

en: Save note
hu_HU: Jegyzet mentése

en: Notes are only editable for 5 minutes after being saved.
hu_HU: A jegyzetek a mentés után legfeljebb 5 percig szerkeszthetőek.

en: Order Search Results
hu_HU: Rendelés keresési ereményei

en: All Orders
hu_HU: Minden rendelés

en: Download selected orders as a CSV
hu_HU: Rendelések letöltése, mint CSV

en: Deleted
hu_HU: Törölt

en: Changing...
hu_HU: Változtatás...

en: No orders found.
hu_HU: Nincs ilyen rendelés.

en: Edit shipping address
hu_HU: Szállítási cím szerkesztése

en: Edit shipping address for order %(order.number)s
hu_HU: Szállítási cím szerkesztése a %(order.number)s rendeléshez

en: Update address
hu_HU: Cím frissítése

en: Order statistics
hu_HU: Rendelési statisztika

en: Filter result
hu_HU: Eredmények szűrése

en: Summary
hu_HU: Összesítő

en: Order status breakdown
hu_HU: Rendelés állapotának lebontása

en: Delete page '%(title)s'?
hu_HU: '%(title)s' oldal törlése?

en: Delete page
hu_HU: Oldal törlése

en: Delete page <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
hu_HU: <strong>%(title)s</strong> oldal törlése - biztos vagy benne?

en: Create new page
hu_HU: Új lap létrehozása

en: No pages found.
hu_HU: Nincs ilyen lap.

en: 
            Page <strong>%(title)s</strong> saved!
hu_HU: 
    <strong>%(title)s</strong> lap elmentve!

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Oops! We found some errors
hu_HU: Hoppá! Találtunk néhány hibát

en: please check the error messages below and try again
hu_HU: kérjük, hogy ellenőrizd az alábbi hibajelzéseket, és próbáld meg újra

en: previous
hu_HU: Előző

en: next
hu_HU: következő

[ctx: Change the sequence order]
en: Re-order
hu_HU: Újrarendelés

en: 
    User %(user_name)s was unlinked from %(partner_name)s.
hu_HU: 
    %(user_name)s felhasználó és %(partner_name)s felhasználó közötti link törölve.

en: Undo
hu_HU: Lépés törlése

en: Delete partner
hu_HU: Partner törlése

en: Are you sure you want to delete this partner?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy törölni akarod ezt a partnert?

en: Edit the user's details
hu_HU: A felhasználó adatainak szerkesztése

en: No users associated.
hu_HU: Nincs kapcsolódó felhasználó.

en: No address associated.
hu_HU: Nincs kapcsolódó cím.

en: Manage partner and users
hu_HU: Partnerek és felhasználók kezelése

en: Link an existing user
hu_HU: Létező felhasználó linkelése

en: Link a new user
hu_HU: Új felhasználó linkelése

en: No partners found.
hu_HU: Nincs megfelelő partner.

en: Unlinking...
hu_HU: Link törlése...

en: Manage users
hu_HU: Felhasználók kezelése

en: Update details
hu_HU: Adatok frissítése

en: A partial email address can be entered (eg '@example.com') to match multiple addresses.
hu_HU: Megadható email cím részlete (pl. '@pelda.com') a több találat érdekében.

en: 
                                                    User is already linked to %(name)s.
hu_HU: 
    A felhasználó már %(name)s nevű felhasználóhoz linkelt.

en: Linking...
hu_HU: Linkelés...

en: Link user
hu_HU: Felhasználó linkelése

en: No users found.
hu_HU: Nincs ilyen felhasználó.

en: 
        <p>File <strong>%(filename)s</strong> processed.</p>
hu_HU: 
    <p>A <strong>%(filename)s</strong> fájlok elkészültek.</p>

en: 
                    <strong>%(n)s</strong> product added
                 | 
                    <strong>%(n)s</strong> products added
hu_HU[0]: 
    <strong>%(n)s</strong> termék hozzáadva
hu_HU[1]: 
    <strong>%(n)s</strong> termék hozzáadva

en: Delete review '%(title)s'?
hu_HU: Töröljük a '%(title)s' című véleményt?

en: Delete review "%(title)s"?
hu_HU: Töröljük a "%(title)s" címmel rendelkező véleményeket?

en: Review
hu_HU: Vélemény

en: Review Search
hu_HU: Vélemény keresése

en: Update status of selected reviews
hu_HU: A kiválasztott vélemények állapotának frissítése

en: No reviews found.
hu_HU: Nincs vélemény.

en: Update review
hu_HU: Vélemény frissítése

en: Review #%(review.id)s
hu_HU: #%(review.id)s vélemény

en: Review #%(review_id)s
hu_HU: #%(review_id)s vélemény

en: Review information
hu_HU: Információ a véleményről

en: Alert #%(id)s
hu_HU: #%(id)s figyelmeztetés

en: Delete alert #%(id)s?
hu_HU: Törlöd a #%(id)s figyelmeztetést?

en: Product alert #%(id)s
hu_HU: #%(id)s termékértesítő

en: Are you sure that you want to delete this alert?
hu_HU: Biztos, hogy törölni akarod ezt a figyelmeztetést?

en: Search product alerts
hu_HU: Termékértesítések keresése

en: Date alert sent
hu_HU: Dátum figyelmeztetés elküldve

en: No alerts found.
hu_HU: Nincs beállítva figyelmeztetés.

en: Update alert #%(id)s
hu_HU: #%(id)s figyelmeztetés frissítése

en: Reviews written
hu_HU: Megírt vélemények

en: This customer has not written any reviews yet.
hu_HU: Ez az ügyfél még egyetlen véleményt sem írt.

en: Back to search results
hu_HU: Viszza a keresési eredményekhez
