django-oscar - en to es_CL translation catalogue (5 entries)

en: Mr
es_CL: Sr

en: Miss
es_CL: Srta

en: Mrs
es_CL: Señora

en: Ms
es_CL: Señora o Señorita

en: Second line of address
es_CL: Dirección - indicaciones adicionales
