django-oscar - en to lv translation catalogue (71 entries)

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: State/County
lv: Apgabals/Rajons

en: Post/Zip-code
lv: Pasta indekss

en: Country
lv: Valsts

en: Address
lv: Adrese

en: Addresses
lv: Adreses

en: Country name
lv: Valsts nosaukums

en: Official name
lv: Oficiālais nosaukums

en: Display order
lv: Attēlošanas secība

en: Is shipping country
lv: Vai ir piegādes valsts

en: Countries
lv: Valstis

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Instructions
lv: Instrukcijas

en: Shipping address
lv: Piegādes adrese

en: Shipping addresses
lv: Piegādes adreses

en: User
lv: Lietotājs

en: Default shipping address?
lv: Noklusētā piegādes adrese?

en: Date Created
lv: Izveidošanas datums

en: User address
lv: Lietotāja adrese

en: Product
lv: Produkts

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Order Lines
lv: Pasūtījumu rindas

en: Search term
lv: Meklēšanas termins

en: Order lines
lv: Pasūtījuma rindas

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Vouchers
lv: Kuponi

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Basket
lv: Grozs

en: Baskets
lv: Grozi

en: Currency
lv: Valūta

en: Basket line
lv: Groza rinda

en: Basket lines
lv: Groza rindas

en: Line
lv: Rinda

en: Value
lv: Vērtība

en: Line attribute
lv: Rindas atribūts

en: Line attributes
lv: Rindas atribūti

en: Code
lv: Kods

en: Variant
lv: Variants

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Product category
lv: Produkta kategorija

en: Product categories
lv: Produkta kategorijas

[ctx: Product title]
en: Title
lv: Nosaukums

en: Product type
lv: Produkta tips

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Products
lv: Produkti

en: Sender
lv: Sūtītājs

en: Address book
lv: Adrešu grāmata

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Set as default shipping address
lv: Uzstādīt kā noklusēto piegādes adresi

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Register
lv: Reģistrēties

en: Order history
lv: Pasūtījuma vēsture

en: Inactive
lv: Neaktīvs

en: Default weight (kg)
lv: Noklusētais svars (kg)

en: (Anonymous)
lv: (Anonīms)

en: Yes,No
lv: Jā,Nē

en: Order Number
lv: Pasūtījuma numurs

en: Product ID
lv: Produkta ID

en: Start
lv: Sākums

en: End
lv: Beigas

en: Created
lv: Izveidots

en: Edit voucher
lv: Rediģēt kuponu

en: Enter a new password
lv: Ievadīt jaunu paroli

en: Change my password
lv: Mainīt paroli

en: Email sent
lv: E-pasts nosūtīts
