django-oscar - en to hr translation catalogue (1226 entries)

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s
hr: 
                                    Rezervirano je %(amount)s putem %(type)s sustava

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s (reference: %(reference)s)
hr: 
                                    Naplaćeno je %(amount)s putem %(type)s sustava (referenca: %(reference)s)

en: 
                            Did you mean <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?
hr: 
                            Da li ste mislili <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
hr[0]: 
                        Broj rezultata: <strong>%(num_results)s</strong> - prikazano od <strong>%(start)s</strong> do <strong>%(end)s</strong>.
hr[1]: 
                        Broj rezultata: <strong>%(num_results)s</strong> - prikazano od <strong>%(start)s</strong> do <strong>%(end)s</strong>.
hr[2]: 
                        Broj rezultata: <strong>%(num_results)s</strong> - prikazano od <strong>%(start)s</strong> do <strong>%(end)s</strong>.

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results, showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
hr: 
                        Pronađeno <strong>%(num_results)s</strong> rezultata, prikazujem <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.

en: 
                    Are you sure you want to delete %(name)s?
hr: 
                    Jeste li sigurni da želite obrisati %(name)s?

en: 
                    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
hr: 
    Količina proizvoda na zalihi je ograničena. Budite brzi ili će netko možda biti brži.

en: 
                    This will delete all information about you from the site.  Deleting your profile cannot be
                    undone.
hr: 
                    Ovom akcijom ćete obrisati sve Vaše podatke sa stranice. Provođenje ove akcije se ne može poništiti!

en: 
                With this email we have disabled your alert automatically and you will not
                receive any further email regarding this product.
hr: 
                Ovom porukom e-pošte automatski smo poništili Vaš alarm te
                više nećete primati e-poštu u vezi s ovim proizvodom.

en: 
            If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check
            your spam folder.
hr: 
            Ako ne primite e-poštu, provjerite jeste li unijeli adresu s kojom ste se registrirali i provjerite
      svoju mapu neželjene pošte.

en: 
            Order %(number)s: confirmation
hr: 
            Narudžba %(number)s: potvrda

en: 
            Products matching "%(q)s"
hr: 
            Proizvodi koji odgovaraju "%(q)s"

en: 
            We've e-mailed you instructions for resetting your password. You should be receiving it shortly.
hr: 
            Poslali smo vam na email upute za resetiranje vaše zaporke. Poruka bi uskoro trebala stići.

en: 
            Your order has been placed and a confirmation email has been sent - your order number is
            <strong>%(number)s</strong>.
hr: 
            Vaša narudžba je zaprimljena te je poslana potvrda putem elektroničke pošte - Vaš broj narudžbe je
            <strong>%(number)s</strong>.

en: 
        <strong>%(quantity)s</strong> copies of <strong>%(title)s</strong>
        have been added to your basket.
hr: 
        <strong>%(quantity)s</strong> komada <strong>%(title)s</strong>
        je dodano u vašu košaricu.

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
hr: 
        Proizvod <strong>%(title)s</strong> je dodan u košaricu.

en: 
    %(title)s is back in stock
hr: 
    %(title)s ponovno na zalihi

en: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> is back in stock
hr: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> ponovno na zalihi

en: 
    <p>Range <strong>%(name)s</strong> saved.</p>
hr: 
    <p>Raspon <strong>%(name)s</strong> spremljen.</p>

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
hr: 
    <strong>%(title)s</strong> su vraćeni natrag u Vašu košaricu.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been saved for later
hr: 
    <strong>%(title)s</strong> su spremljeni za kasnije

en: 
    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
hr: 
    Količina proizvoda na zalihi je ograničena. Budite brzi ili će netko možda biti brži.

en: 
    With this email we have disabled your alert automatically and you will not
    receive any further email regarding this product.
    
    Thanks for your interest,
    The %(site_name)s Team
hr: 
    Ovom porukom e-pošte automatski smo poništili Vaš alarm te
    više nećete primati e-poštu u vezi s ovim proizvodom.
    
    Zahvaljujemo na Vašem interesu,
    %(site_name)s tim

en: 
    You're receiving this email because your password has been changed at %(name)s.
hr: 
    Primili ste ovaj e-mail jer je Vaša zaporka promjenjena na  %(name)s.

en:  This offer is no longer available.
hr:  Ova ponuda više nije dostupna.

en:  created after %s
hr:  kreirano poslije %s

en:  created before %s
hr:  kreirano prije %s

en: %(attr)s attribute %(err)s
hr: %(attr)s značajka%(err)s

en: %(attr)s attribute cannot be blank
hr: %(attr)s značajka ne može biti prazna

en: %(filename)s is not a valid image (%(error)s)
hr: %(filename)s nije valjana slika (%(error)s)

en: %(obj)s has no attribute named '%(attr)s'
hr: %(obj)s nema značajku naziva '%(attr)s'

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
hr: %(qty)d komada '%(product)s' su dodane u vašu košaricu

en: %(report_filter)s between %(start_date)s and %(end_date)s
hr: %(report_filter)s između %(start_date)s and %(end_date)s

en: %(title)s has been added to your wishlist
hr: %(title)s je dodan u Vaš popis želja

en: %(title)s is back in stock
hr: %(title)s je ponovno na zalihi

en: %(user)s searched for '%(query)s'
hr: %(user)s je pretraživao '%(query)s'

en: %(user)s viewed '%(product)s'
hr: %(user)s pregledao '%(product)s'

en: %s cards are not accepted.
hr: %s kartice se ne prihvaćaju.

en: %s is not a valid image archive
hr: %s nije valjan arhiv slika

en: %s step not complete
hr: %s korak nije završen

en: '%(status)s' is not a valid new status for line %(line_id)d
hr: '%(status)s' nije ispravan novi status za stavku %(line_id)d

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
hr: '%(title)s' nije više dostupna za kupiti (%(reason)s). Molimo Vas prilagodite svoju košaricu za nastavak

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
hr: Proizvod '%(title)s' je uklonjen sa vašeg '%(name)s' popisa želja

en: '%(voucher)s' used by '%(user)s'
hr: '%(voucher)s' korišteno od '%(user)s'

en: '%s' has been added to your basket
hr: '%s' je dodan u Vašu košaricu

en: '%s' was added to your wish list.
hr: '%s' je dodan u Vaš popis želja.

en: (Anonymous)
hr: (Anoniman)

en: -- Choose type --
hr: -- Odaberi tip --

en: 0 to 20
hr: 0 do 20

en: 1. Shipping address
hr: 1. Adresa za dostavu

en: 2. Incentive
hr: 2. Detalji

en: 2. Shipping method
hr: 2. Način dostave

en: 20 to 40
hr: 20 do 40

en: 3. Condition
hr: 3. Uvjet

en: 3. Payment
hr: 3. Plaćanje

en: 4. Preview
hr: 4. Pregled

en: 4. Restrictions
hr: 4. Ograničenja

en: 40 to 60
hr: 40 do 60

en: 5. Confirmation
hr: 5. Potvrda

en: <em>Closed</em> stock alerts
hr: <em>Zatvoreni</em> alarmi zaliha

en: <em>Open</em> stock alerts
hr: <em>Otvoreni</em> alarmi zaliha

en: <strong>0</strong> results.
hr: <strong>0</strong> rezultata.

en: A child product can't have a category assigned.
hr: Podređenom proizvodu ne može biti dodijeljena kategorija.

en: A child product can't have a product class.
hr: Podređeni proizvod ne može imati klasu proizvoda.

en: A child product can't have options.
hr: Podređeni  proizvod ne može imati opcije.

en: A child product needs a parent.
hr: Podređeni proizvod mora imati nadređeni proizvod.

en: A confirmation email has been sent to %s
hr: Email potvrde je poslan na %s

en: A parent product can't have stockrecords.
hr: Nadređeni proizvod ne može imati zapise zaliha.

en: A password reset email has been sent
hr: Email za resetiranje zaporke je poslan

en: A preview email has been sent to %s
hr: A Pretpregledna e-pošta je poslana na %s

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
hr: Nastao je problem prilikom obrade naplate Vaše narudžbe - naplata nije provedena. Molimo Vas da kontaktirate službu za korisnike ako se problem ponovi

en: A product attribute is something that this product may have, such as a size, as specified by its class
hr: Značajka proizvoda je nešto što ovaj proizvod može imati, poput veličine, određene njegovom klasom

en: A user with that email address already exists
hr: Korisnik s navedenom email adresom već postoji

en: A user with this email address already exists
hr: Korisnik s ovom email adresom već postoji

en: Account
hr: Moj profil

en: Action
hr: Akcija

en: Actions
hr: Akcije

en: Active
hr: Aktivan

en: Active <em>Vouchers</em>
hr: Aktivni vaučeri

en: Add
hr: Dodaj

en: Add a new Option
hr: Dodaj novu opciju

en: Add a new address
hr: Dodaj novu adresu

en: Add a new category
hr: Dodaj novu kategoriju

en: Add a new product type
hr: Dodaj novi tip proizvoda

en: Add another %(model)s
hr: Dodaj drugi %(model)s

en: Add child category
hr: Dodaj podređenu kategoriju

en: Add products
hr: Dodaj proizvode

en: Add to basket
hr: Dodaj u košaricu

en: Add to wish list
hr: Dodaj u popis želja

en: Add voucher
hr: Dodaj vaučer

en: Added to a basket
hr: Dodan u košaricu

en: Adding...
hr: Dodajem...

en: Address
hr: Adresa

en: Address '%s' created
hr: Adresa '%s' stvorena

en: Address '%s' deleted
hr: Adresa '%s' obrisana

en: Address '%s' updated
hr: Adresa '%s' ažurirana

en: Address Book
hr: Adresar

en: Address Hash
hr: Hash adrese

en: Address book
hr: Adresar

en: Address deleted
hr: Adresa obrisana

en: Address saved
hr: Adresa spremljena

en: Addresses
hr: Adrese

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
hr: Potreban je ispravan poštanski broj za državu: %(country)s

en: Advanced Search
hr: Napredna pretraga

en: Alerts with status "%s"
hr: Alarmi sa statusom "%s"

en: All
hr: Svi

en: All Alerts
hr: Svi alarmi

en: All Orders
hr: Sve narudžbe

en: All alerts
hr: Svi alarmi

en: All available lines from order %(number)s have been added to your basket
hr: Sve raspoložive linije iz narudžbe %(number)s su dodane u Vašu košaricu

en: All orders
hr: Sve narudžbe

en: All pages
hr: Sve stranice

en: All partners
hr: Svi partneri

en: All products
hr: Svi proizvodi

en: All reviews
hr: Sve recenzije

en: All users
hr: Svi korisnici

en: Allocation of %(amount)s from type %(type)s
hr: Platili ste %(amount)s preko servisa %(type)s

en: Amount
hr: Iznos

en: Amount Debited
hr: Terećeni iznos

en: Amount Refunded
hr: Refundirani iznos

en: Amount debited
hr: Iznos terećen

en: Amount refunded
hr: Refundirani iznos

en: An alert has been created
hr: Alarm je uspješno kreiran

en: Analytics
hr: Analitika

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
hr: Ime

en: Anonymous reviews must include a name and an email
hr: Anonimne recenzije moraju sadržavati ime i email

en: Approved
hr: Odobren

en: Archive
hr: Arhiviraj

en: Are you sure that you want to delete this alert?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj alarm?

en: Are you sure you want to delete this address?
hr: Sigurno želite obrisati ovu adresu?

en: Are you sure you want to delete this partner?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovog partnera?

en: Are you sure you want to delete this range?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj raspon?

en: At least one field is required.
hr: Barem jedno polje je obavezno.

en: Attribute
hr: Atribut

en: Attribute Options
hr: Opcije značajki

en: Attribute option
hr: Opcija značajke

en: Attribute options
hr: Opcije značajke

en: Attributes
hr: Svojstva

en: Availability
hr: Raspoloživost

en: Available
hr: Dostupno

en: Available between %(start)s and %(end)s
hr: Dostupno od %(start)s do %(end)s

en: Available from %(start)s
hr: Dostupno od %(start)s

en: Available until %(end)s
hr: Dostupno do %(end)s

en: Average order costs
hr: Prosječni iznos košarice

en: Back to search results
hr: Povratak na rezultate pretrage

en: Bankcard
hr: Bankovna kartica

en: Bankcards
hr: Bankovne kartice

en: Basket
hr: Košarica

en: Basket Additions
hr: Dodaci košarice

en: Basket additions
hr: Dodaci košarici

en: Basket includes %(amount)s from %(range)s
hr: Košarica sadrži %(amount)s iz %(range)s

en: Basket includes %(count)d distinct item(s) from %(range)s
hr: Košarica sadrži %(count)d različitih predmeta iz %(range)s

en: Basket line
hr: Linija košarice

en: Basket lines
hr: Linije košarice

en: Basket status
hr: Status košarice

en: Basket total
hr: Košarica ukupno

en: Basket total (after discounts)
hr: Košarica ukupno (s popustom)

en: Basket total (before discounts)
hr: Košarica ukupno (bez popusta)

en: Basket total (excl. discounts)
hr: Košarica ukupno (bez popusta)

en: Basket total (inc. discounts)
hr: Košarica ukupno (s popustom)

en: Basket total (inc. tax)
hr: Košarica ukupno (s porezom)

en: Basket total:
hr: Košarica ukupno:

en: Baskets
hr: Košarice

en: Bill to name
hr: Naplati na ime

en: Billing Address
hr: Adresa za dostavu računa

en: Billing address
hr: Adresa za dostavu računa

en: Billing addresses
hr: Adrese za naplatu

en: Body
hr: Tijelo

en: Body HTML
hr: HTML sadržaja

en: Body Text
hr: Tekst sadržaja

en: Browse products in offer
hr: Pretraži proizvode u kategoriji

en: Browse store
hr: Pregled trgovine

en: Bulk Actions
hr: Grupne radnje

[ctx: Buy again]
en: Re-order
hr: Ponovi narudžbu

[ctx: Buy again]
en: Re-order all items
hr: Ponovno naruči sve stavke

en: CCV number
hr: CCV broj

en: Can be used once by one customer
hr: Može jednom koristiti jedan kupac

en: Can only be used once per customer
hr: Može se koristiti samo jednom po kupcu

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cancelled
hr: Otkazano

en: Caption
hr: Opis slike

en: Card Type
hr: Vrsta kartice

en: Card number
hr: Broj kartice

en: Catalogue
hr: Katalog

en: Catalogue and stock
hr: Katalog i zalihe

en: Catalogue reviews
hr: Recenzije kataloga

en: Categories
hr: Kategorije

en: Category
hr: Kategorija

en: Category created successfully
hr: Kategorija uspješno stvorena

en: Category deleted successfully
hr: Kategorija uspješno obrisana

en: Category updated successfully
hr: Kategorija uspješno ažurirana

en: Change
hr: Promijeni

en: Change Password
hr: Promijeni zaporku

en: Change my password
hr: Promijeni zaporku

en: Change order status
hr: Promijeni status narudžbe

en: Change password
hr: Promijeni zaporku

en: Change selected %(model)s
hr: Izmijeni odabrani %(model)s

en: Check for products that are back in stock and send out alerts
hr: Provjeri ima li proizvoda na skladištu i pošalji alarme

en: Checkout
hr: Naplata

en: Checkout now
hr: Kreni u naplatu

en: Child product
hr: Podređeni proizvod

en: Choose what type of product this is
hr: Odaberite koja je ovo vrsta proizvoda

en: City
hr: Grad

en: Close
hr: Zatvori

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Code
hr: Kod

en: Code can only contain the letters a-z, A-Z, digits, and underscores, and can't start with a digit.
hr: Kod može sadržavati samo slova a-z, A-Z, znamenke i podvlake, te ne može započeti sa znamenkom.

en: Complete
hr: Završeno

en: Condition
hr: Uvjet

en: Conditions
hr: Uvjeti

en: Confirm Password
hr: Potvrdi lozinku

en: Confirm password
hr: Potvrdi zaporku

en: Confirmation of order %(number)s
hr: Potvrda narudžbe %(number)s

en: Confirmation required for stock alert
hr: Za upozorenje o zalihi potrebna je potvrda

en: Contact
hr: Kontakt

en: Contact Number
hr: Broj za kontakt

en: Contact number
hr: Kontak broj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Continue
hr: Nastavi

en: Continue shopping
hr: Nastavi kupovinu

en: Continue to step 2
hr: Nastavi na korak 2

en: Continue to step 3
hr: Nastavi na korak 3

en: Continue to step 4
hr: Nastavi na korak 4

en: Continuing...
hr: Nastavljam...

en: Cost
hr: Trošak

en: Countries
hr: Države

en: Country
hr: Država

en: Country name
hr: Naziv države

en: Create
hr: Stvori

en: Create New Page
hr: Kreiraj novu stranicu

en: Create a new product of type
hr: Tip novog proizvoda

en: Create a new wish list
hr: Dodaj novi popis želja

en: Create a new wishlist
hr: Stvori novi popis želja

en: Create new %(product_class)s product
hr: Dodaj novi "%(product_class)s" proizvod

en: Create new Option
hr: Dodaj novu opciju

en: Create new category
hr: Dodaj novu kategoriju

en: Create new offer
hr: Dodaj novu ponudu

en: Create new page
hr: Napravi novu stranicu

en: Create new partner
hr: Dodaj novog partnera

en: Create new product
hr: Dodaj novi proizvod

en: Create new product type
hr: Novi tip proizvoda

en: Create new range
hr: Dodaj novi raspon

en: Create new variant of %(parent_product)s
hr: Dodaj novu varijaciju od %(parent_product)s

en: Create new voucher
hr: Dodaj novi vaučer

en: Create new voucher set
hr: Stvori novi set kupona

en: Create product type
hr: Novi tip proizvoda

en: Create range
hr: Kreiraj raspon

en: Create user
hr: Kreiraj korisnika

en: Create voucher
hr: Stvori kupon

en: Create voucher set
hr: Stvori skup kupona

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
hr: Molimo registrirajte se te ćete biti vračeni na stranicu za naplatu

en: Created
hr: Stvoren

en: Currency
hr: Valuta

en: Current available stock
hr: Trenutno dostupno zalihe

en: Customer
hr: Kupac

en: Customer Information
hr: Podaci o kupcu

en: Customer Reviews
hr: Recenzije kupaca

en: Customer checked out as a guest.
hr: Kupac je obavio narudžbu kao gost.

en: Customer email address
hr: Adresa e-pošte kupca

en: Customer has deleted their account.
hr: Kupac je izbrisao svoj račun.

en: Customer name
hr: Naziv kupca

en: Customer name matches "{customer_name}"
hr: Ime kupca odgovara "{customer_name}"

en: Customer rating
hr: Ocjena kupaca

en: Customer reviews
hr: Recenzije kupaca

en: Customers
hr: Kupci

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Date
hr: Datum

en: Date Created
hr: Datum kreiranja

en: Date Processed
hr: Datum procesiranja

en: Date Sent
hr: Datum slanja

en: Date Updated
hr: Datum ažuriranja

en: Date Uploaded
hr: Datum učitavanja

en: Date alert raised
hr: Datum okidanja alarma

en: Date cancelled
hr: Datum otkazivanja

en: Date closed
hr: Datum zatvaranja

en: Date confirmed
hr: Datum potvrde

en: Date created
hr: Datum kreiranja

en: Date from
hr: Datum od

en: Date joined
hr: Datum registracije

en: Date merged
hr: Datum spajanja

en: Date of creation
hr: Datum stvaranja

en: Date of last order
hr: Zadnji datum narudžbe

en: Date of purchase
hr: Datum kupnje

en: Date registered
hr: Datum registracije

en: Date sent
hr: Datum slanja

en: Date submitted
hr: Datum predaje

en: Date to
hr: Datum do

en: Date updated
hr: Datum ažuriranja

en: Datetime
hr: Datum i vrijeme

en: Dear %(name)s,
hr: Poštovani/na %(name)s,

en: Default
hr: Zadano

en: Default Weight
hr: Zadana težina

en: Default billing address
hr: Zadana adresa za dostavu računa

en: Default billing address?
hr: Zadana adresa naplate?

en: Default shipping address
hr: Standardna adresa za dostavu

en: Default shipping address?
hr: Zadana adresa za dostavu?

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete %s
hr: Obriši %s

en: Delete Option '%s'
hr: Obriši opciju '%s'

en: Delete address?
hr: Obriši adresu?

en: Delete category
hr: Obriši kategoriju

en: Delete category?
hr: Obriši kategoriju?

en: Delete page
hr: Obriši stranicu

en: Delete page '%(title)s'?
hr: Obriši stranicu '%(title)s'?

en: Delete page <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
hr: Obriši stranicu <strong>%(title)s</strong> - jeste li sigurni?

en: Delete partner
hr: Izbriši partnera

en: Delete product type
hr: Obriši tip proizvoda

en: Delete product type '%s'
hr: Obriši tip proizvoda '%s'

en: Delete product type?
hr: Obriši tip proizvoda?

en: Delete product variant?
hr: Obriši verziju proizvoda?

en: Delete product?
hr: Obriši proizvod?

en: Delete profile
hr: Obriši profil

en: Delete range '%(name)s'?
hr: Brisanje raspona '%(name)s'?

en: Delete selected %(model)s
hr: Obriši odabrani %(model)s

en: Delete voucher '%(name)s'?
hr: Obriši kupon '%(name)s'?

en: Delete?
hr: Obriši?

en: Deleted
hr: Obrisan

en: Deleted page '%s'
hr: Obrisana stranica '%s'

en: Deleted product '%s'
hr: Obriši proizvod '%s'

en: Deleted product variant '%s'
hr: Obriši varijantu proizvoda '%s'

en: Deliver to name
hr: Dostavi na ime

en: Delivery address updated
hr: Ažurirana adresa dostave

en: Delivery address updated:
    %s
hr: Ažurirana adresa dostave:
    %s

en: Delta
hr: Razlika

en: Delta Votes
hr: Razlika glasova

en: Depends on number of items in basket that are in condition range
hr: Ovisi o broju predmeta u košarici koji su u rasponu uvjeta

en: Depends on value of items in basket that are in condition range
hr: Ovisi o vrijednosti predmeta u košarici koji su u rasponu uvjeta

en: Description
hr: Opis

en: Determines order of the products. A product with a higher value will appear before one with a lower ranking.
hr: Određuje redoslijed proizvoda. Proizvod s većom vrijednošću pojavit će se prije proizvoda s nižim rangom.

en: Discount
hr: Popust

en: Discount category
hr: Kategorija popusta

en: Discount is a fixed amount of the shipping cost
hr: Popust na poštarinu (fiksni iznos)

en: Discount is a fixed amount off of the product's value
hr: Popust na cijenu proizvoda (fiksni popust)

en: Discount is a percentage off of the product's value
hr: Popust na cijenu proizvoda (postotak)

en: Discount is a percentage off of the shipping cost
hr: Popust na poštarinu (postotak)

en: Discount is to give the cheapest product for free
hr: Najjeftiniji proizvod se daje besplatno

en: Discounts
hr: Popusti

en: Display order
hr: Način poretka

en: Down
hr: Dolje

en: Download
hr: Preuzmi

en: Download CSV
hr: Preuzmi CSV

en: Download selected orders as a CSV
hr: Preuzmi odabrane narudžbe kao CSV datoteku

en: Drag images to re-order them. Space for additional images will appear when images are added.
hr: Povucite slike kako biste ih ponovno naručili. Prostor za dodatne slike pojavit će se nakon dodavanja slika.

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
hr: Zbog tehničkih ograničenja nismo u mogućnosti poslati više od %(threshold)d proizvoda u jednoj narudžbi.

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
hr: Zbog tehničkih ograničenja nismo u mogućnosti poslati više od %(threshold)d proizvoda u jednoj narudžbi. Vaša košarica trenutno ima %(basket)d proizvoda.

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Attribute Option Group
hr: Uredi opciju

en: Edit Profile
hr: Uredi profil

en: Edit address
hr: Uredi adresu

en: Edit again
hr: Ponovno uredi

en: Edit category
hr: Uredi kategoriju

en: Edit children
hr: Uredi podređene

en: Edit email
hr: Uredi e-poštu

en: Edit order contents
hr: Uredi sadržaj narudžbe

en: Edit product type
hr: Uredi tip proizvoda

en: Edit products
hr: Uredi proizvode

en: Edit profile
hr: Uredi profil

en: Edit range
hr: Uredi raspon

en: Edit range metadata
hr: Uredi metapodatke o rasponu

en: Edit shipping address
hr: Uredi adresu za dostavu

en: Edit shipping address for order %(order.number)s
hr: Promjeni adresu za dostavu za narudžbu %(order.number)s

en: Edit the user's details
hr: Uredi detalje korisnika

en: Edit this category
hr: Uredi ovu kategoriju

en: Edit this page
hr: Uredi ovu stranicu

en: Edit this product
hr: Uredi ovaj proizvod

en: Edit user '%s'
hr: Uredi korisnika '%s'

en: Edit voucher
hr: Uredi kupon

en: Email
hr: E-pošta

en: Email Address
hr: Adresa e-pošte

en: Email Body HTML Template
hr: Sadržaj poruke HTML predloška e-pošte

en: Email Body Template
hr: Sadržaj poruke predloška e-pošte

en: Email History
hr: Povijest e-pošte

en: Email Subject Template
hr: Naslov poruke predloška e-pošte

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Email body HTML template
hr: Sadržaj poruke HTML predloška e-pošte

en: Email body text template
hr: Sadržaj poruke tekstualnog predloška e-pošte

en: Email content
hr: Sadržaj e-pošte

en: Email history
hr: Povijest e-pošte

en: Email saved
hr: E-pošta spremljena

en: Email sent
hr: E-pošta poslana

en: Email subject template
hr: Naslov poruke predloška e-pošte

en: Email templates
hr: Email predlošci

en: Emails
hr: E-pošte

en: End
hr: Završetak

en: End date
hr: Datum završetka

en: End date should be later than start date
hr: Završni datum mora biti veći od početnog datuma

en: End datetime
hr: Završni datum i vrijeme

en: Enter a new password
hr: Unesite novu zaporku

en: Enter a valid month.
hr: Unesite valjan mjesec.

en: Enter a valid year.
hr: Unesite valjanu godinu.

en: Enter payment details
hr: Unesite detalje plaćanja

en: Enter upper limit of this weight band in kg. The lower limit will be determined by the other weight bands.
hr: Unesite gornju granicu ovog raspona težine u kg. Donju granicu određit će ostali rasponi težina.

en: Enter your email
hr: Unesite adresu e-pošte

en: Error Message
hr: Poruka Greške

en: Event Type
hr: Vrsta događaja

en: Exclusive offer
hr: Ekskluzivna ponuda

en: Exclusive offers cannot be combined on the same items
hr: Ekskluzivne ponude ne mogu se kombinirati na istim stavkama

en: Expiry Date
hr: Datum isteka

en: File
hr: Datoteka

en: File Path
hr: Putanja Datoteke

en: Filter
hr: Filtriraj

en: Filter result
hr: Rezultat filtriranja

en: Filter results
hr: Pretraži

en: First line of address
hr: Prva linija adrese

en: First name
hr: Ime

en: Fixed price shipping
hr: Fiksna cijena dostave

en: Float
hr: Decimalni

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
hr: Zaboravili ste zaporku? Unesite vašu email adresu i mi ćemo vam poslati upute za postavljanje nove zaporke.

en: Found <strong>0</strong> results.
hr: Nema rezultata pretrage.

en: Free
hr: Besplatno

en: Free Shipping
hr: Besplatna dostava

en: Free shipping
hr: Besplatna dostava

en: Frequency
hr: Frekvencija

en: Frozen - the basket cannot be modified
hr: Zamrznuta - sadržaj košarica se ne može izmijeniti

en: Fulfilment
hr: Realizacija

en: Full dashboard access
hr: Potpuni pristup nadzornoj ploči

en: General
hr: Općenito

en: Generate report
hr: Generiraj izvještaj

en: Get a password reminder
hr: Otiđi na resetiranje zaporke

en: Get results as
hr: Dohvati rezultate kao

en: Get shipping for a fixed price
hr: Poštarina po fiksnoj cijeni

en: Get the products that meet the condition for a fixed price
hr: Proizvodi koji zadovoljavaju uvjet se prodaju po fiksnoj cijeni

en: Go
hr: Promijeni jezik

en: Go to homepage
hr: Idi na naslovnu stranicu

en: Go!
hr: Napravi!

en: Group
hr: Grupa

en: HTML template
hr: HTML predložak

en: Hello,
hr: Pozdrav,

en: Hello,
    
    We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
    will be processed shortly.
hr: Hello,
    
    Zadovoljstvo nam je potvrditi da je Vaša narudžba %(order_number)s primljena i 
    da će uskoro biti obrađena.

en: Higher the number, higher the country in the list.
hr: Veći broj = država na višem mjestu u listi.

en: Home
hr: Početna

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
hr: Novi sam korisnik i želim obaviti kupovinu kao gost

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
hr: Novi sam korisnik i želim se registrirati prije dovršetka kupovine

en: I am a returning customer, and my password is
hr: Postojeći sam korisnik i moja zaporka je

en: I have a voucher code...
hr: Imam kod vaučera...

en: I've forgotten my password
hr: Zaboravio/la sam svoju lozinku

en: If it was you who changed the email address, you can ignore this email.
hr: Ako ste Vi promijenili email adresu, možete ignorirati ovaj email.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately and correct your email address:
hr: Ako je niste Vi promijenili, molimo Vas odmah promijenite zaporku i svoju email adresu:

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately:
hr: Ukoliko je niste Vi promijenili, molimo Vas da odmah resetirate vašu zaporku:

en: Image
hr: Slika

en: Images
hr: Slike

en: Important messages about items in your basket
hr: Važna obavijest vezana za sadržaj vaše košarice

en: In case we need to call you about your order
hr: U slučaju da Vas moramo nazvati vezano za narudžbu

en: In stock
hr: Na zalihi

en: In stock (%d available)
hr: Na zalihi (%d dostupno)

en: Inactive
hr: Neaktivan

en: Inbox
hr: Ulazni pretinac

en: Incentive
hr: Detalji

en: Included Categories
hr: Uključene kategorije

en: Included Products
hr: Uključeni proizvodi

en: Includes all products?
hr: Uključuje sve proizvode?

en: Instructions
hr: Upute

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Invalid action
hr: Pogrešna akcija

en: Invalid form submission
hr: Greška pri slanju obrasca

en: Invalid lines requested
hr: Tražene linije pogrešne

en: Is active?
hr: Aktivan?

en: Is discountable?
hr: Popust moguć?

en: Is product discountable?
hr: Da li je proizvod na sniženju?

en: Is public
hr: Javno?

en: Is public?
hr: Javno?

en: Is shipping country
hr: Zemlja u koju se dostavlja

en: Is this review helpful?
hr: Da li vam je ova recenzija pomogla?

en: It is not possible to re-order order %(number)s as none of its lines are available to purchase
hr: Nije moguće ponoviti narudžbu %(number)s jer niti jedna njezina linija nije dostupna za kupnju

en: Item
hr: Stavka

en: Items ordered
hr: Naručeni artikli

en: Items purchased
hr: Naručeni proizvodi

en: Items to buy now
hr: Proizvod

en: Key
hr: Ključ

en: Keyword
hr: Ključna riječ

en: Label
hr: Oznaka

en: Last Order Date
hr: Zadnji datum narudžbe

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Last name
hr: Prezime

en: Latest Orders (last 24 hours)
hr: Najnovije narudžbe (zadnja 24 sata)

en: Leave a product review
hr: Napiši recenziju proizvoda

en: Leave blank to generate from category name
hr: Ostavite prazno da se generira iz naziva kategorije

en: Leave blank to generate from product title
hr: Ostavite prazno da se generira iz naslova proizvoda

en: Limited dashboard access
hr: Ograničen pristup nadzornoj ploči

en: Line
hr: Linija

en: Line Reference
hr: Referenca na liniju

en: Line attribute
hr: Svojstvo linije

en: Line attributes
hr: Svojstva linije

en: Line price excl. tax
hr: Porez nije uključen u cijenu

en: Line price incl. tax
hr: Cijena stavke s porezom

en: Link a new user
hr: Poveži novog korisnika

en: Link an existing user
hr: Poveži postojećeg korisnika

en: Log In
hr: Prijavi se

en: Log in
hr: Prijavi se

en: Log out
hr: Odjavi se

en: Logging in...
hr: Prijava...

en: Login
hr: Prijava

en: Login or register
hr: Prijava ili registracija

en: Logout
hr: Odjava

en: Low Stock Threshold
hr: Granica niske zalihe

en: Low stock alerts
hr: Niske zalihe - alarmi

en: Low stock threshold
hr: Donji prag zaliha

en: Make active
hr: Aktiviraj

en: Make inactive
hr: Deaktiviraj

en: Manage
hr: Upravljanje

en: Manage partner and users
hr: Uredi partnera i korisnike

en: Max Affected Items
hr: Odnosi se na maksimalno stavki

en: Max basket applications
hr: Maksimalni broj korištenja po košarici

en: Max discount
hr: Maksimalni popust

en: Max global applications
hr: Maksimalni broj globalnih korištenja

en: Max user applications
hr: Maksimalni broj korištenja po korisniku

en: Merged - superceded by another basket
hr: Spojene - zamjenjuje druga košarica

en: Message
hr: Poruka

en: Meta description
hr: Meta opis

en: Meta title
hr: Meta naslov

en: Method
hr: Način

en: Miss
hr: Gđica

en: Move to Basket
hr: Premjesti u košaricu

en: Move to basket
hr: Dodaj u košaricu

en: Mr
hr: Gdin

en: Mrs
hr: Gđa

en: Ms
hr: gđa.

en: Must be a boolean
hr: Mora biti boolean

en: Must be a date or datetime
hr: Mora biti date ili datetime

en: Must be a datetime
hr: Mora biti datetime

en: Must be a float
hr: Mora biti float

en: Must be an integer
hr: Mora biti integer

en: Must be str
hr: Mora biti str

en: My email address is
hr: Moja adresa e-pošte

en: Name
hr: Ime

en: Needs to contain a set number of DISTINCT items from the condition range
hr: Treba sadržavati zadani broj RAZLIČITIH stavki iz raspona uvjeta

en: New Customers
hr: Novi kupci

en: New Product
hr: Novi proizvod

en: New Status
hr: Novi status

en: New customers
hr: Novi kupci

en: New order status
hr: Novi status narudžbe

en: Newest
hr: Najnoviji

en: No
hr: Ne

en: No address associated.
hr: Nema pridružene adrese

en: No alerts found.
hr: Nije pronađen niti jedan alarm.

en: No emails found
hr: Nema pronađenih emailova

en: No offers found.
hr: Nije pronađena niti jedna ponuda

en: No order found with this number
hr: Nije pronađena narudžba s ovim brojem

en: No orders found.
hr: Nije pronađena niti jedna narudžba

en: No orders have been placed that use this voucher.
hr: Nisu primljene narudžbe koje koriste ovaj vaučer.

en: No orders match your search.
hr: Niti jedna narudžba ne odgovara vašoj pretrazi.

en: No pages found.
hr: Nije pronađena niti jedna stranica.

en: No partners found.
hr: Nisu pronađeni partneri

en: No payment was required for this order.
hr: Za ovu narudžbu nije bilo potrebno plaćanje.

en: No products found.
hr: Niti jedan proizvod nije pronađen.

en: No range should be selected as the condition range will be used instead.
hr: Ne treba odabrati nijedan raspon, jer će se umjesto njega koristiti raspon stanja.

en: No range should be selected as this benefit does not apply to products
hr: Ne treba odabrati raspon jer se ta pogodnost ne odnosi na proizvode

en: No ranges found.
hr: Nema definiranih raspona.

en: No results found.
hr: Nema rezultata.

en: No reviews found.
hr: Nije pronađena niti jedna recenzija.

en: No shipping address required.
hr: Adresa za dostavu nije potrebna.

en: No shipping methods found.
hr: Nije pronađen nijedan način dostave.

en: No shipping required
hr: Dostava nije potrebna

en: No stock alerts found.
hr: Nema definiranih alarma zaliha.

en: No users associated.
hr: Nema pridruženih korisnika.

en: No valid action submitted
hr: Nije poslan nijedna ispravna akcija

en: No voucher found with code '%(code)s'
hr: Nije pronađen kupon s kodom '%(code)s'

en: No voucher found with id '%s'
hr: Nije pronađen kupon s brojem '%s'

en: No vouchers found.
hr: Nije pronađen niti jedan vaučer.

en: No vouchers were used in this period
hr: U ovom razdoblju nisu korišteni kuponi

en: Not available anymore
hr: Nije dostupno više

en: Not yet confirmed
hr: Čeka potvrdu

en: Note Type
hr: Vrsta opaske

en: Note cannot be deleted
hr: Opaska se ne može obrisati

en: Note deleted
hr: Opaska izbrisana

en: Note saved
hr: Opaska spremljena

en: Notes
hr: Bilješke

en: Notification
hr: Obavijest

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Notifications inbox
hr: Obavijesti - ulazni pretinac

en: Notify me
hr: Obavijesti me

en: Num
hr: Rbr

en: Num allocated
hr: Broj zauzetih

en: Num baskets
hr: Broj košarica

en: Num in stock
hr: Na zalihi

en: Num items
hr: Broj stavki

en: Num lines
hr: Broj linija

en: Num orders
hr: Broj narudžbi

en: Number
hr: Broj

en: Number in stock
hr: Broj na zalihi

en: Number of Orders
hr: Broj narudžbi

en: Number of Orders as Billing Address
hr: Broj narudžbi po adresi naplate

en: Number of Orders as Shipping Address
hr: Broj narudžbi po adresi dostave

en: Number of basket additions
hr: Broj dodavanja košarici

en: Number of child categories
hr: Broj podređenih kategorija

en: Number of items
hr: Broj stavki

en: Number of ordered items
hr: Broj naručenih proizvoda

en: Number of orders
hr: Broj narudžbi

en: Number of orders:
hr: Broj narudžbi:

en: Number of products
hr: Broj proizvoda

en: Number of reviews
hr: Broj recenzija

en: Number of vouchers
hr: Broj kupona

en: Offer
hr: Ponuda

en: Offer '%s' created!
hr: Ponuda '%s' kreirana!

en: Offer '%s' updated
hr: Ponuda '%s' ažurirana

en: Offer cannot be reinstated as it is not currently suspended
hr: Ponuda se ne može vratiti jer trenutno nije obustavljena

en: Offer deleted!
hr: Ponuda obrisana!

en: Offer is already suspended
hr: Ponuda već obustavljena

en: Offer is suspended
hr: Ponuda je obustavljena

en: Offer name
hr: Ime ponude

en: Offer performance
hr: Učinak ponuda

en: Offer reinstated
hr: Ponuda vraćena

en: Offer suspended
hr: Ponuda obustavljena

en: Offers
hr: Ponude

en: Offers dashboard
hr: Nadzorna ploča ponuda

en: Offers, vouchers
hr: Ponude, kuponi

en: Official name
hr: Službeno ime

en: Old Status
hr: Stari status

en: One can't add a child product to a product with stock records.
hr: Ne možete dodati podređeni proizvod proizvodu sa zapisima zaliha.

en: One can't add variants to this product at this point.
hr: Trenutno ne možete dodati varijante ovom proizvodu.

en: Only child products can have a parent.
hr: Samo podređeni proizvodi mogu imati nadređeni proizvod

en: Only signed in users can vote
hr: Samo prijavljeni korisnici mogu glasati

en: Only signed-in users can vote on reviews
hr: Samo prijavljeni korisnici smiju davati glasove za recenzije

en: Only the offer and order reports use the selected date range
hr: Samo izvještaji o ponudama i narudžbama koriste odabrani datumski raspon

en: Oops! We found some errors
hr: Greška

en: Open
hr: Otvoren

en: Open - currently active
hr: Otvorene - trenutno aktivne

en: Open baskets
hr: Otvorene košarice

en: Option
hr: Opcija

en: Option Group
hr: Grupa opcija

en: Option created successfully
hr: Opcija uspješno kreiranja

en: Option deleted successfully
hr: Opcija uspješno obrisana

en: Option details
hr: Detalji opcije

en: Option summary
hr: Sažetak opcije

en: Option updated successfully
hr: Opcija uspješno ažurirana

en: Options
hr: Opcije

en: Or a new address?
hr: Ili nova adresa?

en: Order
hr: Narudžba

en: Order #%(number)s
hr: Narudžba #%(number)s

en: Order Details
hr: Detalji narudžbe

en: Order Discount
hr: Popust na narudžbu

en: Order Discounts
hr: Popusti na narudžbu

en: Order History
hr: Povijest narudžbi

en: Order Items
hr: Stavke narudžbe

en: Order Lines
hr: Retci narudžbe

en: Order Note
hr: Opaska uz narudžbu

en: Order Notes
hr: Opaske uz narudžbe

en: Order Number
hr: Broj narudžbe

en: Order Search Results
hr: Rezultati pretrage narudžbi

en: Order Status Change
hr: Promjena statusa narudžbe

en: Order Status Changes
hr: Promjene statusa narudžbe

en: Order Total
hr: Narudžba ukupno

en: Order Total:
hr: Narudžba ukupno:

en: Order contents
hr: Sadržaj narudžbe

en: Order date
hr: Datum narudžbe

en: Order history
hr: Povijest narudžbi

en: Order information
hr: Podaci o narudžbi

en: Order items
hr: Artikli narudžbe

en: Order lines
hr: Stavke narudžbe

en: Order number
hr: Broj narudžbe

en: Order number starts with "{order_number}"
hr: Broj narudžbe započinje s "{order_number}"

en: Order preview
hr: Pregled narudžbe

en: Order statistics
hr: Statistika narudžbi

en: Order status
hr: Stanje narudžbe

en: Order status breakdown
hr: Prikaz narudžbi prema statusu

en: Order status changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
hr: Status narudžbe promijenjen sa '%(old_status)s' na '%(new_status)s'

en: Order status is {order_status}
hr: Status narudžbe je {order_status}

en: Order total
hr: Narudžba ukupno

en: Order total (excl. tax)
hr: Narudžba ukupno (bez poreza)

en: Order total (inc. tax)
hr: Narudžba ukupno (s porezom)

en: Order value
hr: Vrijednost narudžbe

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Orders - All Time
hr: Narudžbe - od početka

en: Orders - Last 24 Hours
hr: Narudžbe - zadnja 24 sata

en: Orders dashboard
hr: Nadzorna ploča ponuda

en: Orders placed
hr: Zaprimljene narudžbe

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
hr: Narudžbe zaprimljene od %(date_from)s do %(date_to)s

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
hr: Narudžbe zaprimljene između %(date_from)s i %(date_to)s s brojem narudžbe koji sadrži %(order_number)s

en: Orders placed since %(date_from)s
hr: Narudžbe zaprimljene od %(date_from)s

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
hr: Narudžbe zaprimljene od %(date_from)s i broj narudžbe sadrži %(order_number)s

en: Orders placed since %s
hr: Narudžbe zaprimljene od %s

en: Orders placed until %(date_to)s
hr: Narudžbe zaprimljene do %(date_to)s

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
hr: Narudžbe zaprimljene do %(date_to)s s brojem nardužbe koji sadrži %(order_number)s

en: Orders placed until %s
hr: Narudžbe zaprimljene do %s

en: Orders that used this offer
hr: Narudžbe koje su koristile ovu ponudu

en: Orders with order number containing %(order_number)s
hr: Narudžbe čiji broj narudžbe sadrži %(order_number)s

en: Original
hr: Izvornik

en: Otherwise, you can ignore this email.
hr: U suprotnome možete ignorirati ovaj email.

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena

en: Page not found!
hr: Stranica nije pronađena.

[ctx: Page title]
en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Pages dashboard
hr: Nadzorna ploča stranica

en: Paid using {payment_method}
hr: Plaćeno {payment_method}

en: Parent product
hr: Nadređeni proizvod

en: Partner '%s' was created successfully.
hr: Partner '%s' je uspješno dodan.

en: Partner '%s' was deleted successfully.
hr: Partner '%s' uspješno obrisan.

en: Partner '%s' was updated successfully.
hr: Partner '%s' je uspješno ažuriran.

en: Partner SKU
hr: Broj artikla u skladištu partnera

en: Partner address
hr: Adresa partnera

en: Partner addresses
hr: Adrese partnera

en: Partner name
hr: Ime partnera

[ctx: Partner's name]
en: Name
hr: Naziv

en: Partners
hr: Partneri

en: Partners dashboard
hr: Nadzorna ploča partnera

en: Password
hr: Zaporka

en: Password reset
hr: Reset zaporke

en: Password reset complete
hr: Vaša zaporka je resetirana

en: Password reset email sent
hr: Email za resetiranje zaporke je poslan

en: Password reset unsuccessful
hr: Zaporka nije resetirana

en: Password updated
hr: Zaporka je ažurirana

en: Payment
hr: Plaćanje

en: Payment details
hr: Detalji plaćanja

en: Payment details to go here
hr: Detalji plaćanja idu ovdje

en: Payment event created
hr: Kreiran novi zapis o plaćanju

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Permission denied!
hr: Pristup je odbijen!

en: Phone
hr: Telefon

en: Phone number
hr: Broj telefona

en: Place order
hr: Naruči

en: Placed after {start_date}
hr: Naručeno nakon {start_date}

en: Placed before {end_date}
hr: Naručeno prije {end_date}

en: Please choose a product type
hr: Odaberite tip proizvoda

en: Please choose a shipping address
hr: Unesite adresu za dostavu

en: Please choose a shipping method
hr: Odaberite način dostave

en: Please choose a valid amount
hr: Molimo vas upišite ispravan iznos

en: Please confirm your password to delete your profile.
hr: Unesite zaporku da bi obrisali svoj profil.

en: Please either sign in or enter your email address
hr: Molim prijavite se ili unesite valjanu adresu e-pošte.

en: Please enter a 3 or 4 digit number
hr: Unesite tro ili četveroznamenkast broj

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields may be case-sensitive.
hr: Molimo vas da upišete ispravno korisničko ime i zaporku. Pripazite na velika i mala slova.

en: Please enter a valid credit card number.
hr: Molimo unesite ispravan broj kreditne kartice.

en: Please enter a voucher code
hr: Molimo unesite kod kupona

en: Please enter an email address
hr: Unesite adresu elektroničke pošte

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
hr: Molimo unesite zaporku dvaput da provjerimo da li ste je unijeli ispravno.

en: Please go to the following page and choose a new password:
hr: Molimo Vas otiđite na sljedeću stranicu i izaberite novu zaporku:

en: Please login to add products to a wish list.
hr: Prijavite se kako biste dodali proizvode na popis želja.

en: Please make a note of this reference or print this page and quote it in any communication with us regarding your order.
hr: Molimo Vas da zabilježite ove podatke ili ispišete ovu stranicu kako bi mogli koristiti podatke u daljnoj komunikaciji oko vaše narudžbe.

en: Please save the product before trying to add variants.
hr: Spremite proizvod prije pokušaja dodavanja varijanti.

en: Please select a valid product
hr: Molimo odaberite važeći proizvod

en: Popup closing...
hr: Zatvaram popup...

en: Post/Zip-code
hr: Poštanski broj

en: Preview
hr: Pred-pregled

en: Preview order
hr: Pregled narudžbe

en: Price
hr: Cijena

en: Price (excl. tax)
hr: Cijena (bez poreza)

en: Price (inc. tax)
hr: Cijena (porez uključen)

en: Price (incl. tax)
hr: Cijena (s porezom)

en: Price before discounts (excl. tax)
hr: Cijena prije popusta (bez poreza)

en: Price before discounts (inc. tax)
hr: Cijena prije popusta (porez uključen)

en: Price excl. Tax
hr: Cijena bez poreza

en: Price high to low
hr: Cijena visoka - niska

en: Price incl. Tax
hr: Cijena s porezom

en: Price low to high
hr: Cijena niska - visoka

en: Price per item
hr: Cijena po proizvodu

en: Price per order
hr: Cijena po narudžbi

en: Price range
hr: Raspon cijene

en: Primary product
hr: Primarni proizvod

en: Print this page
hr: Ispiši ovu stranicu

en: Priority
hr: Prioritet

en: Private - Only the owner can see the wish list
hr: Privatno - samo vlasnik može vidjeti popis želja

en: Proceed to checkout
hr: Kreni u naplatu

en: Product
hr: Proizvod

en: Product Alerts
hr: Proizvodi - alarmi

en: Product Description
hr: Opis proizvoda

en: Product ID
hr: ID proizvoda

en: Product Information
hr: Informacije o proizvodu

en: Product Options
hr: Opcije proizvoda

en: Product Type
hr: Tip proizvoda

en: Product Type:
hr: Tip proizvoda:

en: Product Types
hr: Vrste proizvoda

en: Product Views
hr: Pregledi proizvoda

en: Product alert
hr: Proizvod - alarm

en: Product alert deleted
hr: Obavijest o proizvodu izbrisana

en: Product alert saved
hr: Obavijest o proizvodu spremljena

en: Product alerts
hr: Proizvodi - alarmi

en: Product analytics
hr: Analitika proizvoda

en: Product attribute
hr: Značajka proizvoda

en: Product attribute values
hr: Vrijednosti značajki proizvoda

en: Product attributes
hr: Značajke proizvoda

en: Product categories
hr: Kategorije proizvoda

en: Product category
hr: Kategorija proizvoda

en: Product class
hr: Klasa proizvoda

en: Product classes
hr: Klase proizvoda

en: Product details
hr: Detalji proizvoda

en: Product image
hr: Slika proizvoda

en: Product images
hr: Slike proizvoda

[ctx: Product meta description]
en: Meta description
hr: Meta opis

[ctx: Product meta title]
en: Meta title
hr: Meta naslov

en: Product name
hr: Naziv proizvoda

en: Product name matches "{product_name}"
hr: Naziv proizvoda odgovara "{product_name}"

en: Product options
hr: Opcije proizvoda

en: Product recomendations
hr: Preporuke proizvoda

en: Product recommendation
hr: Preporuka proizvoda

en: Product record
hr: Evidencija proizvoda

en: Product records
hr: Evidencije proizvoda

en: Product review
hr: Recenzija proizvoda

[ctx: Product review title]
en: Title
hr: Naslov

en: Product reviews
hr: Recenzije proizvoda

en: Product search results
hr: Rezultati pretrage proizvoda

en: Product structure
hr: Struktura proizvoda

en: Product title
hr: Naziv proizvoda

[ctx: Product title]
en: Title
hr: Naziv

en: Product type
hr: Tip proizvoda

en: Product type created successfully
hr: Tip proizvoda uspješno stvoren

en: Product type deleted successfully
hr: Tip proizvoda uspješno obrisan

en: Product type updated successfully
hr: Uspješno ažuriran tip proizvoda

en: Product types
hr: Vrste proizvoda

en: Product views
hr: Pregledi proizvoda

en: Product:
hr: Proizvod:

en: Products
hr: Proizvodi

en: Products in Range
hr: Proizvoda u rasponu

en: Products in range
hr: Proizvoda u rasponu

en: Products in range '%(name)s'
hr: Proizvoda u rasponu '%(name)s'

en: Products viewed
hr: Broj pregledanih proizvoda

en: Products you recently viewed
hr: Proizvodi koje ste nedavno gledali

en: Profile
hr: Profil

en: Profile updated
hr: Profil uređen

en: Public - Everybody can see the wish list
hr: Javno - svi mogu vidjeti popis želja

en: Public ranges have a customer-facing page
hr: Javni rasponi imaju stranicu vidljivu korisnicima

en: Purchases
hr: Kupovine

en: Qty
hr: Kol.

en: Quantities updated.
hr: Količine ažurirane

en: Quantity
hr: Količina

en: Range
hr: Raspon

en: Range deleted
hr: Raspon obrisan

en: Ranges
hr: Rasponi

en: Ranges dashboard
hr: Nadzorna ploča raspona

en: Ranking
hr: Poredak

en: Rating
hr: Ocjena

en: Recency
hr: Recentnost

en: Recent orders
hr: Nedavne narudžbe

en: Recommended items
hr: Preporučene stavke

en: Recommended product
hr: Preporučeni proizvod

en: Recommended products
hr: Preporučeni proizvodi

en: Record for '%s'
hr: Evidencija za %s

en: Reference
hr: Vezna oznaka

en: Refine your search
hr: Podesite Vašu pretragu

en: Register
hr: Registriraj se

en: Registering...
hr: Registriram

en: Rejected
hr: Odbijeno

en: Relevancy
hr: Relevantnost

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove %s
hr: Izbaci %s

en: Remove product
hr: Izbaci proizvod

en: Remove selected products
hr: Ukloni odabrane proizvode

en: Removed %d product from range | Removed %d products from range
hr[0]: Uklonjen %d proizvod iz raspona
hr[1]: Uklonjeno %d proizvoda iz raspona
hr[2]: Uklonjeno %d proizvoda iz raspona

en: Report Type
hr: Vrsta izvještaja

en: Reporting Dashboard
hr: Nadzorna ploča za Izvještaje

en: Reporting dashboard
hr: Nadzorna ploča za izvještaje

en: Reports
hr: Izvještaji

en: Reports dashboard
hr: Nadzorna ploča izvještaja

en: Required
hr: Obavezno

en: Requires moderation
hr: Zahtijeva moderaciju

en: Requires shipping
hr: Zahtijeva slanje?

en: Requires shipping?
hr: Potrebna dostava?

en: Reset
hr: Resetiraj

en: Resetting your password at %(site_name)s.
hr: Promjena Vaše zaporke na stranici %(site_name)s.

en: Restrictions
hr: Ograničenja

en: Return to notifications inbox
hr: Povratak na ulazni pretinac za obavijesti

en: Return to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Return to ranges homepage
hr: Povratak na glavnu stranicu raspona

en: Return to site
hr: Povratak na stranicu

en: Review
hr: Recenzija

en: Review Search
hr: Pretraga recenzija

[ctx: Review title]
en: Title
hr: Naziv

en: Reviews
hr: Recenzije

en: Reviews dashboard
hr: Nadzorna ploča recenzija

en: Reviews written
hr: Broj napisanih recenzija

en: Rich Text
hr: Tekst poveznice

en: SMS Template
hr: SMS Predložak

en: SMS template
hr: SMS predložak

en: Save
hr: Spremi

en: Save and edit products
hr: Spremi i uredi proizvode

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Save for Later
hr: Spremi za poslije

en: Save for later
hr: Spremi za kasnije

en: Save note
hr: Spremi opasku

en: Save review
hr: Spremi recenziju

en: Saved - for items to be purchased later
hr: Spremljeno - za stavke koje ćete kasnije kupiti

en: Saving...
hr: Spremanje...

en: Score
hr: Ocjena

en: Search
hr: Traži

en: Search Products
hr: Pretraživanje proizvoda

en: Search product alerts
hr: Pretraži alarme proizvoda

en: Search term
hr: Pojam pretrage

en: Search text - used only for searching addresses
hr: Pretraga - samo za pretragu adresa

en: Searching...
hr: Tražim...

en: Second line of address
hr: Druga linija adrese

en: Sections
hr: Sekcije

en: See all reviews
hr: Vidi sve recenzije

en: Select an option group if using type "Option" or "Multi Option"
hr: Odaberite grupu opcija ako koristite vrstu "Opcija" ili "Više opcija"

en: Select option
hr: Odaberite opciju

en: Send notification to
hr: Pošalji obavijest

en: Send password reset email
hr: Pošalji e-mail za resetiranje zaporke

en: Send reset email
hr: Pošalji mail za resetiranje lozinke

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Set as default billing address
hr: Postavi kao zadanu adresu dostave računa

en: Set as default shipping address
hr: Postavi kao zadanu adresu za dostavu

en: Set this to prevent the discount consuming all items within the range that are in the basket.
hr: Postavite ovo da spriječite popust na sve stavke u košarici.

en: Ship to this address
hr: Dostavi na ovu adresu

en: Ship to your default shipping address
hr: Dostavi na zadanu adresu za dostavu

en: Shipping
hr: Dostava

en: Shipping Address
hr: Adresa za dostavu

en: Shipping Method
hr: Način dostave

en: Shipping Methods
hr: Načini dostave

en: Shipping Notes
hr: Napomene za dostavu

en: Shipping absolute discount benefit
hr: Pogodnost fiksnog popusta na dostavu

en: Shipping absolute discount benefits
hr: Pogodnosti fiksnog popusta na dostavu

en: Shipping address
hr: Adresa za dostavu

en: Shipping address:
hr: Adresa za dostavu:

en: Shipping addresses
hr: Adrese za dostavu

en: Shipping charge
hr: Cijena dostave

en: Shipping charge (after discounts)
hr: Troškovi dostave (nakon popusta)

en: Shipping charge (before discounts)
hr: Troškovi dostave (prije popusta)

en: Shipping charge (excl. tax)
hr: Dostava (bez poreza)

en: Shipping charge (inc. tax)
hr: Dostava (s porezom)

en: Shipping dashboard
hr: Nadzorna ploča dostava

en: Shipping discounts don't require a 'max affected items' attribute
hr: Za popuste na dostavu nije potreban značajka "odnosi se na maksimalno stavki"

en: Shipping event created
hr: Kreiran novi zapis o dostavi

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
hr: Dostava nije moguća za odabranu adresu - molimo odaberite drugu

en: Shipping method
hr: Način dostave

en: Shipping percentage discount benefit
hr: Pogodnost postotnog popusta na dostavu

en: Shipping percentage discount benefits
hr: Pogodnosti postotnog popusta na dostavu

en: Shipping total
hr: Dostava ukupno

en: Shipping total (after discounts)
hr: Troškovi dostave (nakon popusta)

en: Shipping total (before discounts)
hr: Troškovi dostave (prije popusta)

en: Shipping total (excl. discounts)
hr: Dostava ukupno (bez popusta)

en: Shipping total (inc. discounts)
hr: Dostava ukupno (s popustom)

en: Shipping:
hr: Dostava:

en: Show results for
hr: Prikaži rezultate za

en: Show this category in search results and catalogue listings.
hr: Prikaži ovu kategoriju u rezultatima pretraživanja i u kataloškim popisima.

en: Show this product in search results and catalogue listings.
hr: Prikaži ovaj proizvod u rezultatima pretraživanja i u kataloškim popisima.

en: Size
hr: Veličina

en: Sorry!
hr: Žao nam je!

en: Sort by
hr: Poredaj po

en: Specified page already exists!
hr: Navedena stranica već postoji!

en: Staff
hr: Osoblje

en: Staff status
hr: Status osoblja

en: Stand-alone product
hr: Samostalan proizvod

en: Start
hr: Početak

en: Start date
hr: Početni datum

en: Start datetime
hr: Početni datum i vrijeme

en: State/County
hr: Županija/Okrug

en: Statistics
hr: Statistike

en: Stats
hr: Statistika

en: Steps
hr: Koraci

en: Stock alert
hr: Alarm zalihe

en: Stock alert requests
hr: Zahtjevi za alarme zaliha

en: Stock alerts
hr: Alarmi zaliha

en: Stock and pricing
hr: Zalihe i određivanje cijena

en: Stock records
hr: Zapisi zaliha

en: Subject
hr: Naslov

en: Submitted - has been ordered at the checkout
hr: Poslano - naručen prilikom checkouta

en: Submitted baskets
hr: Predane košarice

en: Summary
hr: Sažetak

en: Tax
hr: Porez

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
hr: Napišite posebne napomene vezane uz dostavu Vaše narudžbe

en: Text
hr: Tekst

en: Thank you for registering.
hr: Hvala što ste se registrirali.

en: Thank you for reviewing this product
hr: Hvala što ste recenzirali proizvod

en: Thanks for registering!
hr: Hvala na registraciji!

en: Thanks for using our site!
hr: Hvala što ste koristili naše stranice!

en: Thanks for voting!
hr: Hvala što ste glasali

en: The %(name)s team
hr: %(name)s tim

en: The '%(code)s' voucher has expired
hr: Kod vaučera '%(code)s' je istekao

en: The '%(code)s' voucher is not active
hr: Kod kupona '%(code)s' nije aktivan

en: The URL "%s" does not exist
hr: URL "%s" ne postoji

en: The end date must be after the start date
hr: Datum završetka mora biti veći od početnog datuma

en: The entered password is not valid!
hr: Unesena zaporka nije valjana!

en: The entered quantity for line #%(line_id)s should not be higher than %(quantity)s
hr: Unešena količina za stavku #%(line_id)s ne smije biti veća od %(quantity)s

en: The entered quantity for line #%s is not valid
hr: Unešena količina za stavku #%s nije ispravna

en: The expiration date you entered is in the past.
hr: Uneseni datum isteka je u prošlosti

en: The given page number was invalid.
hr: Dani broj stranice nije važeći.

en: The new status '%s' is not valid
hr: Novi status '%s' nije valjan

en: The new status '%s' is not valid for this order
hr: Novi status '%s' nije valjan za ovu narudžbu

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
hr: Veza na resetiranje zaporke nije valjana, moguće jer je već iskorištena. Molimo Vas da ponovno zatražite reset zaporke.

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
hr: Poštanski broj '%(postcode)s' nije ispravan za državu: %(country)s

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
hr: Cijena za proizvod %(product)s je snižena od kada ste ga dodali u košaricu. Stara cijena: %(old_price)s, nova cijena: %(new_price)s.

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
hr: Cijena za proizvod %(product)s je povećana od kada ste ga dodali u košaricu. Stara cijena: %(old_price)s, nova cijena: %(new_price)s.

en: The report is inclusive of this date
hr: Izvještaj uključuje ovaj datum

en: The requested product no longer exists
hr: Željeni proizvod više ne postoji

en: The selected quantity for line #%(line_id)s is too large
hr: Odabrana količina za liniju #%(line_id)s je pre velika

en: The specified parent product is a child product.
hr: Navedeni nadređeni proizvod je podređeni proizvod.

en: The starting date you entered is in the future.
hr: Uneseni početni datum je u budućnosti.

en: The team
hr: Tim

en: The two password fields didn't match.
hr: Unesene zaporke se ne podudaraju.

en: There are no addresses in your address book.
hr: Nemate adresa u Vašem adresaru.

en: There are no categories.
hr: Nema kategorija

en: There are no defined emails to edit.
hr: Nema definiranih e-mailova za ažuriranje.

en: There are no notifications to display.
hr: Ne postoje aktivne obavijesti.

en: There are no product types.
hr: Nema vrsta proizvoda

en: There are no site offers at the moment.
hr: Stranice trenutno nemaju posebnih ponuda.

en: These are products that are recommended to accompany the main product.
hr: Ovo su proizvodi koji se preporučuju uz glavni proizvod.

en: These fields are rendered using Django's template system.
hr: Ova polja prikazuju se koristeći Django sustava predložaka.

en: Third line of address
hr: Treća linija adrese

en: This address is already in your address book
hr: Adresa je već spremljena u Vašem adresaru

en: This customer has not placed any orders yet.
hr: Ovaj korisnik nije napravio još niti jednu narudžbu.

en: This customer has not saved any addresses.
hr: Ovaj korisnik još nije dodao niti jednu adresu.

en: This customer has not written any reviews yet.
hr: Ovaj korisnik još nije napisao niti jednu recenziju.

en: This field is invalid as its value is forbidden
hr: Ovo polje nije valjano jer je njegova vrijednost zabranjena

en: This field is required
hr: Ovo polje je obavezno

en: This flag indicates if this product can be used in an offer or not
hr: Oznaka da li je proizvod moguće koristiti unutar ponuda s popustom ili ne

en: This is displayed on the offer browsing page
hr: Ovo se prikazuje na stranici za pretragu ponuda

en: This is displayed within the customer's basket
hr: Ovo se prikazuje unutar korisničke košarice

en: This is not a valid international phone format.
hr: Ovo nije validan format za međunarodni broj.

en: This is not a valid local or international phone format.
hr: Ovo nije validan format za međunarodni broj.

en: This is not a valid local phone format for %s.
hr: Ovo nije validan format za telefon: %s

en: This order can't have its status changed.
hr: Ovaj narudžbi nije moguće promijeniti status.

en: This page is only available to users who aren't logged in.
hr: Ova stranica je raspoloživa samo korisnicima koji nisu prijavljeni.

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
hr: Ovaj se proizvod ne može dodati u košaricu jer njegova valuta nije ista kao i ostali proizvodi u vašoj košarici

en: This product cannot be added to the basket because a price could not be determined for it.
hr: Ovaj proizvod nije moguće dodati u košaricu jer mu se ne može odrediti cijena.

en: This product does not have any reviews yet
hr: Ovaj proizvod nema niti jednu recenziju

en: This product does not have any reviews yet -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">be the first to write one</a>.
hr: Ovaj proizvod još nije recenziran -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">napišite prvu recenziju</a>.

en: This product does not have any reviews yet.
hr: Ovaj proizvod nema niti jednu recenziju.

en: This range contains all products. To add products manually, please unselect the 'Includes All Products' option on the edit range page.
hr: Ovaj raspon sadrži sve proizvode. Da biste ručno dodali proizvode, uklonite izbor opcije "Uključi sve proizvode" na stranici  za "uređivanje raspona".

en: This review has no votes.
hr: Ova recenzija nema ocjena.

en: This voucher has already been used
hr: Ovaj kupon je već iskorišten

en: This voucher is not available for this basket
hr: Ovaj kupon nije dostupan za ovu košaricu

en: This voucher is only available to signed in users
hr: Ovaj kupon je dostupan samo korisnicima koji su prijavljeni

en: This will be shown in the checkout and basket once the voucher is entered
hr: Bit će prikazano u checkoutu i košarici nakon unosa kupona

en: Threshold
hr: Prag

en: Time between creation and submission
hr: Vrijeme izmešu kreiranja i podnošenja

en: Time of purchase
hr: Vrijeme kupovine

en: Time since creation
hr: Vrijeme proteklo od kreiranja

en: Title
hr: Naslov

en: Title A to Z
hr: Nazlov A do Ž

en: Title Z to A
hr: Naslov Ž do A

en: Total
hr: Ukupno

en: Total <em>open</em> baskets
hr: Ukupno <em>otvorenih</em> košarica

en: Total Customers
hr: Ukupan broj kupaca

en: Total Discount
hr: Ukupan popust

en: Total Orders
hr: Ukupno narudžbi

en: Total Products
hr: Ukupan broj proizvoda

en: Total Spent
hr: Ukupno utrošeno

en: Total Votes
hr: Ukupno glasova

en: Total customers
hr: Ukupan broj kupaca

en: Total discount
hr: Ukupan popust

en: Total inc tax
hr: Ukupno s porezom

en: Total lines
hr: Ukupno linija

en: Total orders
hr: Ukupno narudžbi

en: Total products
hr: Ukupan broj proizvoda

en: Total revenue
hr: Ukupni prihod

en: Total spent
hr: Ukupno potrošeno

en: Total value
hr: Ukupna vrijednost

en: Total:
hr: Ukupno:

en: Totals
hr: Ukupno

en: Track stock levels?
hr: Prati stanja zalihe?

en: Track stock?
hr: Prati zalihe?

en: Tracking your order
hr: Praćenje vaše narudžbe

en: Transaction
hr: Transakcija

en: Transactions
hr: Transakcije

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
hr: Naslov

en: True / False
hr: Istina / Laž

en: True,False
hr: Da/Ne

en: Type
hr: Tip

en: Unable to change order status as the requested new status is not valid
hr: Nije moguće promijeniti status narudžbe jer zatraženi novi status nije ispravan

en: Unable to change order status due to payment error: %s
hr: Nije moguće promijeniti status narudžbe zbog greške prilikom naplate: %s

en: Unable to create payment event due to payment error: %s
hr: Nije moguće kreirati zapis o plaćanju zbog pogreške u plaćanju: %s

en: Unable to create payment event: %s
hr: Nije moguće kreirati zapis o plaćanju: %s

en: Unable to create shipping event due to payment error: %s
hr: Nije moguće kreirati zapis o dostavi zbog pogreške u plaćanju: %s

en: Unable to create shipping event: %s
hr: Nije moguće kreirati zapis o dostavi: %s

en: Unable to delete '%s'
hr: Nije moguće izbrisati '%s'

en: Unavailable
hr: Nedostupno

en: Undo
hr: poništi

en: Universal Product Code (UPC) is an identifier for a product which is not specific to a particular  supplier. Eg an ISBN for a book.
hr: UPC (Universal Product Code) je identifikator proizvoda koji nije vezan uz određenog dobavljača. Npr, ISBN za knjigu.

en: Unrecognized image type!
hr: Nepoznat tip slike!

en: Up
hr: Gore

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Update address
hr: Uredi adresu

en: Update category '%s'
hr: Ažuriraj kategoriju '%s'

en: Update product type '%s'
hr: Uredi tip proizvoda '%s'

en: Update quantities
hr: Ažuriraj količine

en: Update status of selected reviews
hr: Ažuriraj status odabranih recenzija

en: Updating...
hr: Ažuriram...

en: Upload Image
hr: Učitaj sliku

en: Upload, change or remove images
hr: Dodavanje, promjena i brisanje slika

en: Uploaded By
hr: Učitano od

en: Upper Limit
hr: Gornja granica

en: Upselling
hr: Povećanje prodaje

en: Usage
hr: Upotreba

en: Used in an order
hr: Naveden u narudžbi

en: Used voucher code "{voucher_code}"
hr: Kod iskorištenog kupona "{voucher_code}"

en: User
hr: Korisnik

en: User '%s' was created successfully.
hr: Korisnik '%s' je uspješno kreiran.

en: User '%s' was updated successfully.
hr: Korisnik '%s' je uspješno ažuriran.

en: User ID
hr: Korisnički ID

en: User address
hr: Adresa korisnika

en: User addresses
hr: Adrese korisnika

en: User analytics
hr: Analitika korisnika

en: User record
hr: Evidencija korisnika

en: User records
hr: Evidencije korisnika

en: User role
hr: Funkcija korisnika

en: User search queries
hr: Korisnikovi pojmovi pretrage...

en: User search query
hr: Korisnikovi pojmovi pretrage...

[ctx: User's name]
en: Name
hr: Ime

en: Users
hr: Korisnici

en: Users dashboard
hr: Nadzorna ploča korisnika

en: Valid from
hr: Vrijedi od

en: Valid to
hr: Vrijedi do

en: Value
hr: Vrijednost

en: Value multi option
hr: Nema pronađenih kupaca

en: Variant
hr: Varijante

en: Variants
hr: Varijante

en: Variants:
hr: Varijante:

en: View
hr: Pregled

en: View Stock Alerts
hr: Pogledaj alarme zaliha

en: View basket
hr: Prikaži košaricu

en: View on site
hr: Prikaži na stranici

en: View order status
hr: Prikaži staus narudžbe

en: View product
hr: Pogledaj proizvod

en: Views
hr: Pogleda

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Vote
hr: Glas

en: Votes
hr: Glasovi

en: Voucher
hr: Kupon

en: Voucher '%(code)s' added to basket
hr: Vaučer '%(code)s' pridodan košarici

en: Voucher '%s' removed from basket
hr: Kupon '%s' je uklonjen iz košarice

en: Voucher Application
hr: Primjena kupona

en: Voucher Applications
hr: Primjene kupona

en: Voucher ID
hr: ID kupona

en: Voucher Sets
hr: Skupovi kupona

en: Voucher code
hr: Kod kupona

en: Voucher created
hr: Kupon stvoren

en: Voucher deleted
hr: Kupon obrisan

en: Voucher details
hr: Detalji kupona

en: Voucher offer - only available after entering the appropriate voucher code
hr: Kuponska ponuda - dostupna samo nakon unosa odgovarajućeg koda kupona

en: Voucher performance
hr: Učinak kupona

en: Voucher set
hr: Skup kupona

en: Voucher set created
hr: Skup kupona stvoren

en: Voucher sets
hr: Skupovi kupona

en: Voucher updated
hr: Kupon ažuriran

en: Voucher/promo code
hr: Kod kupona/promocije

en: VoucherSet
hr: Skup kupona

en: VoucherSets
hr: Skupovi kupona

en: Vouchers
hr: Vaučeri

en: Vouchers dashboard
hr: Nadzorna ploča kupona

en: Warning
hr: Upozorenje

en: We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
            will be processed shortly.
hr: Zadovoljstvo nam je potvrditi da je Vaša narudžba %(order_number)s primljena i
            da će uskoro biti obrađena.

en: We do not ship to this country
hr: Ne dostavljamo u odabranu zemlju

en: We have merged a basket from a previous session. Its contents might have changed.
hr: Košaricu smo spojili s košaricom prethodne sesije. Sadržaj košarice možda se promijenio.

en: We're sorry but the page you are looking for can't be found.
hr: Žao name je, ali stranicu koju tražite nije moguće pronaći.

en: We're sorry but you are not permitted to access this page.
hr: Žao nam je, ali vam nije dopušteno pristupiti ovoj stranici.

en: Weight Band
hr: Raspon težina

en: Weight Bands
hr: Rasponi težina

en: Weight range (kg)
hr: Raspon težine (kg)

en: Welcome
hr: Dobrodošli

en: Welcome back
hr: Dobrodošli natrag

en: What should your new wish list be called?
hr: Naziv Vašeg novog popisa želja?

en: What you need to do
hr: Što trebate učiniti

en: When an offer has given more discount to orders than this threshold, then the offer becomes unavailable
hr: Kada je ponuda dala više popusta za narudžbe od ovog praga, tada ponuda postaje nedostupna

en: Where should we ship to?
hr: Adresa dostave

en: Who are you?
hr: Tko si ti?

en: Wish List
hr: Popis želja

en: Wish Lists
hr: Popis želja

en: Wish list '%(name)s' already containing '%(title)s'
hr: Popis želja '%(name)s' već sadrži '%(title)s'

en: Wish list settings
hr: Postavke popisa želja

en: Wishlists
hr: Popisi želja

en: With selected customers:
hr: S odabranim kupcima:

en: With selected items:
hr: S odabranim stavkama:

en: With selected lines
hr: S odabranim linijama

en: Write a review
hr: Napiši recenziju

en: Yes
hr: Da

en: Yes!
hr: Da!

en: Yes,No
hr: Da/Ne

en: You already have an active alert for this product
hr: Već imate postavljen alarm za ovaj proizvod

en: You are editing:
hr: Ažurirate:

en: You can get an email alert when this product is back in stock.
hr: Možemo Vas obavijestiti e-mailom kad proizvod postane dostupan.

en: You can only assign child products to parent products.
hr: Samo podređene proizvode možete dodijeliti nadređenim proizvodima.

en: You can only vote once on a review
hr: Možete samo jednom glasati za recenziju

en: You can track the status of your order
hr: Ovdje možete pratiti status vaše narudžbe

en: You can't leave a review for this product.
hr: Ne možete ocijeniti ovaj proizvod.

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
hr: Morate biti prijavljeni da bi spremili proizvod za kasnije!

en: You cannot modify a %s basket
hr: Ne možete mjenjati %s košaricu

en: You cannot vote on your own reviews
hr: Ne možete glasati za vlastite recenzije

en: You could be missing out on offers!
hr: Možda propuštate ponude!

en: You do not have access to this report
hr: Nemate pristup ovom izvještaju

en: You do not have any active alerts for out-of-stock products.
hr: Nemate aktivnih alarma za proizvode koji nisu dostupni.

en: You don't have any wish lists yet.
hr: Nemate niti jedan popis želja.

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
hr: Već ste unijeli kod kupona '%(code)s' u Vašu košaricu

en: You have already reviewed this product!
hr: Već ste ocijenili ovaj proizvod!

en: You have already used this voucher in a previous order
hr: Već ste iskoristili ovaj kupon u prethodnoj narudžbi

en: You have an active stock alert for this product.
hr: Imate postavljen alarm za ovaj proizvod.

en: You haven't placed any orders.
hr: Nemate prijašnjih narudžbi.

en: You need to add some items to your basket to checkout
hr: Vaša košarica mora sadržavati barem jedan predmet

en: You need to select some %ss
hr: Morate odabrati neke %ss

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(name)s.
hr: Primili ste ovaj email jer ste zatražili promjenu zaporke za vaš korisnički račun na stranici %(name)s.

en: You're receiving this e-mail because your password has been changed at %(name)s.
hr: Primili ste ovu e-poštu jer je zaporka promijenjena u %(name)s.

en: You're receiving this email because your email address has been changed to %(email)s.
hr: Primili ste ovaj e-mail jer je Vaša e-mail adresa promjenjena u %(email)s.

en: Your '%s' wish list has been deleted
hr: Vaš '%s' popis želja je obrisan

en: Your '%s' wishlist has been updated
hr: Vaš popis želja '%s' je ažuriran

en: Your Store Statistics
hr: Statistika Vašeg dućana

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
hr: Na vašu košaricu se ne može primjeniti vaučer

en: Your basket is empty.
hr: Vaša košarica je prazna.

en: Your basket is now empty
hr: Vaša košarica je sada prazna

en: Your email address has changed at %(site_name)s.
hr: Vaša email adresa je promijenjena na %(site_name)s.

en: Your order contains:
hr: Vaša narudžba sadrži:

en: Your password changed at %(site_name)s.
hr: Vaša zaporka je promijenjena na %(site_name)s.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
hr: Vaša zaporka je postavljena. Možete se prijaviti sada.

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
hr: Vaša prethodno odabrana adresa za dostavu više nije valjana. Molimo odaberite drugu

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
hr: Vaš prethodno odabrani način dostave više nije valjan. Molimo odaberite drugi

en: Your product must have a product class.
hr: Proizvod mora imati klasu proizvoda.

en: Your product must have a title.
hr: Vaš proizvod mora imati naziv.

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
hr: Vaš profil je obrisan. Hvala na korištenju ove web stranice.

en: Your start date must be before your end date
hr: Vaš početni datum mora biti manji od završnog datuma

en: Your stock alert cannot be cancelled
hr: Vaš alarm zaliha nije moguće poništiti

en: Your stock alert cannot be confirmed
hr: Vaš alarm zaliha nije moguće potvrditi

en: Your stock alert has been cancelled
hr: Vaš alarm zaliha je poništen

en: Your stock alert is now active
hr: Vaš alarm zaliha je sada aktivan

en: Your submitted data was not valid - please correct the errors below
hr: Podaci koje ste unijeli nisu ispravni - popravite niže navedene greške

en: Your submitted shipping method is not permitted
hr: Odabrana metoda dostave nije dozvoljena

en: Your wishlist has been created
hr: Vaš popis želja je stvoren

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
hr: Vaš popis želja je kreiran i '%(name)s je dodan

en: a maximum of %(max)d can be bought
hr: može se kupiti najviše %(max)d

en: anonymous
hr: anonimni

en: cancel
hr: odustani

en: choose new status
hr: odaberite novi status

en: date joined
hr: datum pridruženja

en: email address
hr: adresa e-pošte

[ctx: end date]
en: To
hr: Do

en: next
hr: Sljedeća

[ctx: noun]
en: Archive
hr: Arhiva

en: or
hr: ili

en: please check the error messages below and try again
hr: Molim provjerite niže navedene poruke o greškama i pokušajte ponovno

en: previous
hr: Prethodna

en: price:
hr: cijena:

en: products
hr: Proizvodi

en: quantity
hr: Količina :

en: quantity:
hr: količina:

en: reset
hr: Resetiraj

en: return to basket
hr: povratak na košaricu

en: return to range list
hr: Povratak na popis raspona

[ctx: start date]
en: From
hr: Od

en: thumbnail
hr: mini-slika

en: unavailable
hr: nedostupno

[ctx: verb]
en: Archive
hr: Arhiviraj
