django-oscar - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Mr
az: Cənab

en: Miss
az: Xanım

en: Mrs
az: Cənab

en: Ms
az: Xanım

en: Dr
az: Hörmətli

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
az: Başlıq

en: First name
az: Ad

en: Last name
az: Soyad

en: First line of address
az: ünvan: 1-ci sətir

en: Second line of address
az: ünvan: 2-ci sətir

en: Third line of address
az: ünvan: 3-cü sətir

en: City
az: Şəhər

en: State/County
az: Ştat/Ölkə

en: Country
az: Ölkə

en: Search text - used only for searching addresses
az: Axtarış sözləri - yalnız ünvanların axtarışı üçün istifadə olunur

en: Address
az: Ünvan

en: Addresses
az: Ünvanlar

en: Country name
az: Ölkə adı

en: Official name
az: Rəsmi adı

en: Countries
az: Ölkələr

en: Phone number
az: Telefon nömrəsi

en: In case we need to call you about your order
az: Sifarişiniz ilə əlaqədar sizinlə əlaqə yaratmaq zərurəti yaranarsa

en: Instructions
az: Təlimatlar

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
az: Sifarişinizin çatdırılması ilə bağlı bilməli olduğumuz məqamlar haqqında məlumat verin

en: Shipping address
az: Çatdırılma ünvanı

en: Shipping addresses
az: Çatdırılma ünvanları

en: User
az: İstifadəçi

en: Date Created
az: Yaranma tarixi

en: User address
az: İstifadəçinin ünvanı

en: User addresses
az: İstifadəçinin ünvanları

en: Product
az: Məhsul

en: Purchases
az: Alışlar

en: Orders
az: Sifarişlər
